Najbardziej nerwowe znaki zodiaku. Sprawdź, z kim łatwo o kłótnię

Znaki zodiaku mogą nam wiele powiedzieć o osobach pod nimi urodzonych. Są pewne cechy charakteru, które wynikają z układu gwiazd pod jakim się urodziliśmy. Znasz osoby wybuchowe, które nawet błahostka może doprowadzić do szału? Sprawdź, które znaki zodiaku są najbardziej nerwowe.

Niektórzy z nas są niczym oaza spokoju i nic nie jest w stanie zmącić ich harmonijnej egzystencji, natomiast inni reagują na wszystko co im się przydarza w bardzo nerwowy sposób. Okazuje się, że wiele może zależeć od naszego znaku zodiaku. Sprawdź, czy należysz do grupy największych zodiakowych nerwusów. 

Horoskop roczny miłosny - bliźnięta. Sprawdź:

Zobacz wideo

Najbardziej nerwowe znaki zodiaku - Skorpion

Skorpiony słyną ze swojego temperamentu i dlatego często zdarzają im się wybuchy gniewu. Popadają w skrajności, również jeżeli chodzi o nerwy i nie radzą sobie z rozładowywaniem napięcia. Bywają gwałtowne i impulsywne, dlatego nie trudno z nimi o kłótnie. Irytują je nawet małe, nieistotne sprawy. Chcą zawsze mieć ostatnie słowo i nie mogą znieść, kiedy nie należy ono do nich. Skorpiony poprzez wywoływane konflikty próbują zaznaczyć swoją pozycję

Najbardziej nerwowe znaki zodiaku - Bliźnięta

Zmienna natura Bliźniąt sprawia, że są one podatne rozdrażnienie, które szarga ich nerwy i wyczerpuje psychicznie. Lubią, gdy wiele się dzieje, dlatego często dyskutują na przeróżne tematy. Łatwo je jednak w trakcie rozmowy wytrącić z równowagi i doprowadzić do kłótni. Bliźnięta bardzo emocjonalnie podchodzą do istotnych dla nich kwestii, stąd ich wybuchowość. Łatwo się rozpraszają, co doprowadza je do irytacji i sprawia, że stają się nerwowe. Cięgle brakuje im czasu, na co również są złe i wyładowują to często poprzez wybuchy gniewu. 

Najbardziej nerwowe znaki zodiaku - Rak

Raki uwielbiają, gdy wszystko idzie po ich myśli, a kiedy tak nie jest, szybko tracą nad sobą kontrolę. Osoby spod tego znaku zodiaku, w trakcie konfliktu potrafią być nieobliczalne, a to dlatego, że głęboko w sobie skrywają nierozładowany stres, który w końcu z nich wychodzi. Raki bywają trudne do zrozumienia i charakteryzuje je duża zmienności nastroju. Z powodu wygórowanych ambicji, bardzo źle znoszą krytykę i często reagują na nią wybuchami gniewu. 

Więcej o: