Pokaz Victoria's Secret nie odbędzie się w 2019 roku! Wszystko przez problemy marki

To już potwierdzone, że pokaz Victoria's Secret nie odbędzie się w 2019 roku. Wszystko za sprawą problemów, które nawarstwiały się w strukturach marki przez ostatni rok. Czy pokaz wróci w przyszłym roku, a może Victoria's Secret zrezygnuje z niego całkowicie?

Victoria’s Secret Show to znany na świecie pokaz mody, który od zawsze wyróżniał się na tle innych takich wydarzeń. Podczas pokazu, modelkom na wybiegu (takim jak Candice Swanepoel, Alessandra Ambrosio czy Doutzen Kroes), towarzyszyli najlepsi światowi artyści. Oprócz kobiecych kompletów bielizny, prezentowany był także Fantasy Bra (biustonosz wart milion dolarów), który zawsze robił ogromne wrażenie. 

Zobacz wideo

Niestety od jakiegoś czasu Victoria’s Secret ma spore kłopoty. Zeszłoroczny pokaz mody odnotował najniższą oglądalność w historii. Jeszcze kilka lat temu show oglądało aż 10 milionów osób, natomiast w 2018 roku już tylko 3 miliony. Oprócz tego, nieustannie narastające kontrowersje wokół marki i oskarżenia o molestowania, wpłynęły negatywnie na jej wizerunek. VS zarzucano, że przed pokazem modelki głodzą się i wykonują intensywne treningi, a brand promuje określony typ urody - wysokie modelki o idealnej figurze - choć od niedawna zaczęło się to zmieniać. Przez nagromadzone problemy podjęto decyzję o odwołaniu Victoria’s Secret Show w tym roku.

Victoria’s Secret Show 2019 nie odbędzie się! 

Po miesiącach spekulacji na temat słuszności pokazu Victoria’s Secret Show, spółka L Brands, do której należy bieliźniana marka, poinformowała o odwołaniu pokazu mody. Już od kilku miesięcy wiadomo, że marka bielizny pracuje nad zmianą wizerunku oraz re-brandingiem. Nie wiadomo jednak, czy Victoria's Secret zawiesiło pokaz tylko na jeden sezon i w przyszłym roku powróci on w nowej formule, czy już na zawsze z niego zrezygnowała.

 
Więcej o: