"Sex Education" był wielkim hitem. Będzie drugi sezon serialu. Znamy już datę premiery. Gdzie go będzie można oglądać?

"Sex Education" to bardzo popularny serial brytyjski, który również w Polsce stał się hitem. Można go było oglądać na platformie Netflix. Mamy dobrą wiadomość. Będzie kolejny sezon serialu i to już niedługo. Gdzie go będzie można oglądać i kiedy? Odpowiadamy.

"Sex Education" - oglądaliście, lubicie? Mamy zatem dla was bardzo dobrą wiadomość. Będzie kolejny sezon tego bardzo popularnego serialu. Właśnie ogłosił to Netflix. Drugi sezon "Sex Education" będzie można oglądać już w połowie stycznia 2020 roku. Cieszycie się?

Zobacz wideo

"Sex Education" - co to?

"Sex Education" to bardzo popularny brytyjski serial komediowo-dramatyczny stworzony przez Laurie Nunn. Swoją premierę miał 11 stycznia 2019 roku, a emitowany był na platformie Netflix. Gwiazdami serialu są: Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells i Kedar Williams-Stirling.

"Sex Education" opowiada losy nastoletniego prawiczka Otisa Milburna, który naśladuje swoją mamę-seksuologa. Sam, dzięki temu, ma ogromną wiedzę na temat seksu. Dlatego też główny bohater zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych: jak lepiej zrozumieć swoją seksualność oraz radzić sobie w sprawach łóżkowych.

Drugi sezon "Sex Education" - gdzie i kiedy?

To już pewne. Drugi sezon „Sex Education” będzie można oglądać na Netflixie już od połowy stycznia 2020 roku. Pierwszy odcinek pojawi się dokładnie w piątek 17 stycznia. Drugi sezon tego popularnego brytyjskiego serialu będzie miał osiem odcinków.

Drugi sezon "Sex Education" - o czym będzie?

Tym razem główny bohater, czyli Otis Milburn, będzie musiał zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Ponadto w jego liceum wybucha epidemia chlamydii. To pokazuje, że trzeba zwrócić większą uwagę na lepszą edukację seksualną wśród uczniów.

Więcej o: