Biedronka otwiera w Warszawie wyjątkowy sklep. Drugiego takiego nie ma w Polsce! Fani kawy na wynos będą zachwyceni

Biedronka otwiera w Warszawie wyjątkowy i najnowocześniejszy sklep w całej Polsce. Dlaczego jest taki jedyny w swoim rodzaju? Ponieważ jest pełen ekologicznych rozwiązań oraz wyposażony w specjalny kącik kawowy.

Biedronka otwiera w Warszawie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju sklep. Co go wyróżnia? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu.

Na naszym wideo zobaczycie, jak wygląda nowo otwarta, najnowocześniejsza Biedronka w Polsce:

Zobacz wideo

Biedronka otwiera najnowocześniejszy sklep w Warszawie

To ma być najnowocześniejszy sklep Biedronki i ma się mieścić w Warszawie, a dokładnie przy ul. Modlińskiej. Czemu ten sklep jest taki wyjątkowy? Ma bowiem jako jedyny kilka nowoczesnych rozwiązań, których brak w innych sklepach.

Ten wyjątkowy sklep Biedronki wyróżniają proekologiczne rozwiązania. Jakie? Są to m.in. panele fotowoltaiczne na dachu oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Do tego komunikacja marketingowa w sklepie na ekranach LCD zamiast papieru.

Biedronka, która mieści się przy ul. Modlińskiej, jako pierwsza będzie wyposażona w samoobsługowy kącik kawowy "Kawa i Ciacho", który będzie oferował szybkie zakupy kawy, napojów i soków, dań typowo lunchowych oraz fast foody, słodkich oraz słonych przekąsek, a także prasę. Znajduje się tuż zaraz przy wejściu do sklepu. Do tego darmowe wi-fi dla klientów.

Nowa, wyjątkowa Biedronka w Warszawie

Na klientów nowej Biedronki przy ul. Modlińskiej czekać będzie 60 miejsc parkingowych. Oświetlenie parkingowe w całości zasilane będzie energią słoneczną oraz wiatrową. Do tego w pobliżu sklepu znajdować się będzie specjalna stacja rowerów. Jak widać, Biedronka mocno idzie w ekologiczne rozwiązania. A to się chwali!

Zmienia się styl życia Polaków, którzy mają coraz mniej czasu, a ich potrzeby i aspiracje rosną. Zakupy w Biedronce też dynamicznie się zmieniają. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Białołęki będą chętnie odwiedzać nasz najnowocześniejszy, ekologiczny sklep przy ul. Modlińskiej. Na miejscu na klientów czeka szeroka oferta świeżych produktów, i zupełnie nowe doświadczenie zakupowe

- Wiadomości Handlowe cytują słowa Pawła Stoleckiego, dyrektora operacyjnego makroregionu w sieci Biedronka.

Nowa Biedronka przy ul. Modlińskiej

Co ciekawe, nowa Biedronka została wyposażona w specjalny system wykrywania kolejek do kasy, który ma funkcję zawiadamiania obsługi. Dzięki temu kolejki powinny się zmniejszyć. Do tego Biedronka jest wyposażona w sześć kas samoobsługowych.

Mamy coraz mniej czasu i coraz częściej gdzieś się spieszymy. To rozwiązanie skierowane jest w szczególności do tych klientów Biedronki, którzy nie mają czasu na duże zakupy i nie chcą stać w kolejce, aby kupić dobrą kawę czy szybki lunch w drodze do pracy lub w jej trakcie. Za produkty kupione w kąciku kawowym klienci mogą zapłacić bezpośrednio przy nim

- tłumaczy Paweł Stolecki.

Więcej o: