Black Friday w H&M. Jakie promocje przygotowała popularna sieciówka?

Black Friday już w najbliższy piątek. Wiele osób z niecierpliwością czeka na ten wielki dzień wyprzedaży. H&M również przygotowało specjalne wyprzedaże i promocje z okazji Black Friday. Jakie? Odpowiadamy.

Black Friday 2019 tuż tuż. Do tego najpopularniejszego dnia wyprzedaży zostały już zaledwie trzy dni. Wiele osób czeka na niego z niecierpliwością. Nic dziwnego - Black Friday to doskonała okazja na to, aby zrobić zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach. Kiedy Black Friday wypada w tym roku? Co na Czarny Piątek przygotowała jedna z najbardziej popularnych sieciówek, czyli H&M? Odpowiadamy.

Black Friday - co to?

Black Friday to najbardziej popularny i to na całym świecie dzień największych wyprzedaży. Początkowo funkcjonował w Stanach Zjednoczonych. Bardzo szybko jednak zdobył ogromną popularność na całym świecie.

Black Friday dotarł również do Polski. Każdego roku, podczas Czarnego Piątku, sklepy odwiedzane są przez ogromną liczbę konsumentów, którzy chcą skorzystać ze specjalnych promocji oraz rabatów, oferowanych przez wiele sklepów. 

Kiedy jest Black Friday 2019?

Black Friday 2019, czyli masowe wyprzedaże, w tym roku wypada w ostatni piątek tego miesiąca, czyli 29 listopada. Co ważne, coraz częściej sklepy z okazji Czarnego Piątku organizują nie jeden, a więcej dni wyprzedaży, cały weekend, a nawet tydzień.

Black Friday - wyprzedaże w H&M

H&M również przygotowało coś dla swoich klientów. Na początek idzie promocja na wybrane dzianiny. Wyprzedaż obowiązuje tylko dzisiaj, we wtorek, 26 listopada. A wynosi nawet 50%. Wyprzedaż w H&M z okazji Black Friday obejmuje zarówno ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci, jak i również kolekcję Divided oraz produkt H&M Home.

Co znajdziemy na wyprzedaży w H&M z okazji Black Friday? Dla kobiet m. in. ciepłe i modne kolorowe swetry, które idealnie nadają się na chłodniejsze jesienne i zimowe dni. H&M przygotował również wyprzedaż ciepłych ubrań i dodatków typu czapki, szaliki i rękawiczki dla dzieci. Także mężczyźni znajdą coś dla siebie, a są to głównie ciepłe swetry w stonowanych, klasycznych kolorach, jak np. czarny czy szary. H&M Home z okazji Black Friday przygotowało wyprzedaż na koce i poszewki na poduszki.

Spieszcie się! Ta konkretna wyprzedaż do 50% w H&M z okazji Black Friday obowiązuje tylko dzisiaj, czyli we wtorek, 26 listopada.  

Więcej o: