Najciemniejsze strony każdego ze znaków zodiaku. Sprawdź, czym możesz odstraszać

Każdy z nas, chociażby bardzo się starał, ma jakąś negatywną cechę. Okazuje, że mogą one być determinowane przez układ gwiazd, pod jakim sie urodziliśmy. Sprawdź, jakie są najciemniejsze strony każdego ze znaków zodiaku.

Baran

Barany cechuje brak cierpliwości i duży temperament. Dlatego zdarza im się wybuchnąć gniewem, nawet w niewymagającej tego sytuacji. Irytują się zwłaszcza wtedy, gdy coś nie układa się po ich myśli. Barany mają również skłonność do mrocznych myśli, często zastanawiają się nad sensem życia i śmiercią.

Makijaż na Andrzejki. Wybierasz się na wieczór wróżb? Zobacz, jak pomalować się czarująco:

Zobacz wideo

Byk

Byki bardzo lubią mieć wszystko i wszystkich pod kontrolą. Dlatego są bardzo wścibskie i lubią podsłuchiwać rozmowy znajomych osób. Niestety często zasłyszanych informacji nie zatrzymują dla siebie, lecz puszczają w obieg, czasami w zmienionej wersji. Dużo czasu poświęcają na internetowe przeszpiegi. 

Bliźnięta

Bliźnięta mają niepohamowane poczucie humoru, dlatego zdarza im się żartować z rzeczy zupełnie dla innych nieśmiesznych, jak śmierć czy choroba. Żarty w nieodpowiednich momentach to ich specjalność. Bywają również aroganckie i złośliwe. Do tego są gadatliwe, więc cały czas zwracają na siebie uwagę. 

Rak

Raki są mocno przewrażliwione na swoim punkcie. Są przez to zdystansowane wobec otoczenia, bo każdego podejrzewają o spisek. Dramatyzują i wpędzają innych w poczucie winy. Są raczej pesymistami i widzą przyszłość w czarnych barwach. 

Lew

Lwy są bardzo skupione na sobie i głównie w swoją stronę kierują całe zainteresowanie. Bywają bardzo narcystyczne, mają poczucie wyższość wobec innych. Kiedy otoczenia nie docenia Lwa, staje się on naburmuszony i nabuzowany, co często swe ujście ma w wielkich awanturach.

Panna

Panny są obsesyjnymi perfekcjonistami. Zauważają każdy szczegół i każde niedociągnięcie. Dlatego bywają bardzo krytyczne wobec swojego otoczenia. Są bardzo ułożone i wszystko mają zaplanowane z wyprzedzeniem, nie cierpią więc spontanicznych wypadów na miasto czy niespodzianek.

Waga

Waga, choć słynie z harmonii w swoim życiu, ma też ogromny problem z podejmowaniem decyzji. Często, gdy stoi przed wyborem, zaczyna się zamykać w sobie i sprawiać wrażenie oderwanej od rzeczywistości. Z zewnątrz, może to wyglądać naprawdę dziwnie. To jednak sposób Wagi na to, by wsłuchać się w swoją intuicję.

Skorpion

Skorpion uwielbia mieć władzę i dlatego umiejętnie stosuje wszelkie techniki manipulacyjne. Wprowadza je w życie w tak delikatny sposób, że zanim się obejrzysz, będą miały nad Tobą kontrolę. Skorpiony zachowują zimną krew i wszystko robią z uśmiechem na twarzy, nawet gdy chcą kogoś wykorzystać. 

Strzelec

Strzelce potrafią być bardzo zarozumiałe i dumne. Dlatego łatwo przychodzi im krytyka innych. Wydaje im się, że są idealne i to daje im prawo do oceny innych. Bywają bezlitosne w swych osądach, które jednak z czasem poddają weryfikacji.

Koziorożec

Koziorożce, choć mogą sprawiać wrażenie zdystansowanych i niezaangażowanych, w głębi skrywają naturę kontrolera. Wszystko jest w porządku, kiedy Koziorożec czuje, że kontroluje to co się wokół niego dzieje. Kiedy to poczucie z różnych względów znika, Koziorożec staje się bardzo nerwowy.

Wodnik

Wodnik ma do siebie to, że nie słucha w ogóle opinii innych. Wszystko co on uważa za słuszne, przerzuca na otoczenie. Stąd wyraźnie widać u niego zapędy dyktatorskie. Często mała rzecz wyprowadza go z równowagi i doprowadza do emocjonalnego wybuchu.

Ryby

Ryby mają problem z podjęciem inicjatywy i często podążają za innymi. Kiedy coś pójdzie nie tak, skłaniają się ku wyładowywania frustracji w formie spożywania różnych używek. Są  przez to podatne na nałogi, które mogą łatwo przejąc kontrolę nad ich życiem.

Więcej o: