Związek karmiczny. Czym według astrologii jest taka relacja?

Związek karmiczny to relacja, która przez wielu jest uważana za niemożliwą, wręcz niedorzeczną. Z kolei inni twierdzą, że jest to najbardziej niesamowita forma związku. Sprawdź, czym jest związek karmiczny.

Są pary, które opisują swój związek jako karmiczny. Twierdzą, że są idealnie dopasowane, a ich miłość ma źródło w poprzednim wcieleniu. Czy to w ogóle możliwe? Jak sprawdzić czy nasz związek jest karmiczny? Podpowiadamy!

Horoskop miłosny na cały rok dla ryb. Sprawdź:

Zobacz wideo

Związek karmiczny - na czym polega?

Związek karmiczny to relacja niezwykła, która od pierwszego spotkania partnerów, wydaje się być ich przeznaczeniem. Masz wrażenie, jakbyś znała partnera od dawna, nie czujesz zdenerwowania, rozmowa od początku się klei i nie możecie się nagadać. Jest między Wami chemia, oboje czujecie, że rozumiecie się bez słów. Takie relacje przez astrologów są określane jako karmiczne. Znaczy to, że prawdopodobnie spotkaliście się już z partnerem lub partnerką w poprzednim życiu. Niestety może to nie być aż tak romantyczne, jak mogłoby się wydawać. 

Związek karmiczny - trudności i problemy

Niestety, według astrologów, skoro spotykacie się w aktualnym życiu, oznacza to, że w poprzednim popełniliście błąd. Może odrzuciliście prawdziwe uczucie, w imię innego, lub nie traktowaliście bliskiej osoby odpowiednio. Dlatego teraz, choć z zewnątrz będziecie sprawiać wrażenie pary idealnej, między Wami może wcale nie być różowo. Silne uczucie, jakim siebie nawzajem darzycie, może skutkować awanturami, konfliktami i nieporozumieniami. Dlatego utrzymanie relacji może być naprawdę ciężkie, a wszystko przez zbyt silny, wzajemny pociąg osób w nie uwikłanych. Rozwiązaniem może być terapia, a niektórzy twierdzą, że to hipnoza pozwoli dotrzeć do źródła problemu i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pomimo wielkiej miłości, nie możecie dogadać się w związku. 

Związek karmiczny - jak sprawdzić czy nasz związek jest karmiczny?

Najłatwiejszym sposobem na sprawdzenie czy Wasz związek można określić jako karmiczny, jest obliczenie liczby numerologicznej- swojej i partnera. Zsumuj wszystkie cyfry, z których składa się Twoja data urodzenia. Podobne równanie przeprowadź dla swojego partnera. Jeżeli Wasze liczby to: 13, 14, 16, 19 lub 26, oznacza to, że Wasza relacja może być karmiczna. Można również udać się do astrologa, który na podstawie Waszych znaków zodiaku sprawdzi, czy wasza miłość jest karmiczna. Podobno, przy pomocy tarota możemy dowiedzieć się co między nami nie działa i jak to naprawić. 

Więcej o: