Rodzina królewska oficjalnie odniosła się do "The Crown"

"The Crown" to serial, ktorego już trzeci sezon możemy oglądać na Netflixie. To nie lada gratka dla miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej. Pokazuje on życie ich członków, z perspektywy innej, niż możemy zobaczyć w mediach. Przed kilkoma dniami, rodzina królewska oficjalanie odniosła się do serialu.

Rodzina królewska oficjalnie odniosła się do serialu dostępnego na Netflixie, a dokładnie do konkretnej sceny. 3 sezon serialu rozpoczyna scena, w której królowa Elżbieta przegląda znaczki pocztowe. Nie są to zwykłe znaczki, każdy z nich zawiera jej wizerunek. W serialu na znaczkach pojawiają się wizerunki aktorek, które grają królową. Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej, pojawił się komentarz do sceny ze znaczkami.

Rodzina królewska świętowała urodziny królowej. Zobacz:

Zobacz wideo

Rodzina królewska oficjalnie odniosła się do "The Crown"

Niedługo po emisji 3 sezonu "The Crown", pojawił się post opowiadający całą historię znaczków, które widzieliśmy również w serialu. Można powiązać wpis, z wizytą królowej w Królewskim Związku Filatelistycznym, jednak zbieżność czasowa sprawia wrażenie bezpośredniego nawiązania do konkretnej sceny z serialu. To ciekawe, bo jak dotąd, rodzina królewska unikała odniesień do popularnej serii. 

Historia znaczków pocztowych z wizerunkiem królowej 

Post na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej zawiera archiwalne zdjęcia Królowej. W opisie przeczytać możemy historię znaczków z wizerunkiem monarchini. Pierwsze powstały po wykonaniu przez fotografkę Dorothy Wilding 59 zdjęć twarzy Królowej. Z kolei znaczek z 1967, zawiera wizerunek Elżbiety II, który jest najpopularniejszym przestawieniem Królowej na świecie. Przy kolejnych okazjach powstawały nowe znaczki. Ostatnie, to te z 2006 roku, z okazji 80 urodzin Królowej oraz w 2013, w rocznicę koronacji Elżbiety na królową. 

 
Więcej o: