Anna Wendzikowska w modnych spodniach z szerokimi nogawkami. To model z popularnej sieciówki i hit tego sezonu

Anna Wendzikowska zaprezentowała na Instagramie swoją jesienną stylizację. Uwagę wszystkich zwracają spodnie. To supermodny model z Zary - spodnie z szerokimi nogawkami.

Anna Wendzikowska może się pochwalić naprawdę bardzo dobrym wyczuciem stylu. I to zarówno jeśli chodzi o stylizacje na co dzień, jak również te na wyjątkowe okazje oraz wieczorne wyjścia. Gwiazda inspiruje tysiące kobiet z całej Polski. Popularną prezenterkę obserwuje na Instagramie ponad 421 tysięcy osób, ale liczba ta nieustannie rośnie. Nic dziwnego. Anna Wendzikowska na bieżąco bowiem zdaje relacje ze swojego życia nie tylko zawodowego, ale również prywatnego.

Anna Wendzikowska pokazała, jak jej córka śpiewa. To najsłodsze, co dziś zobaczycie:

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska zachwyca w supermodnych spodniach z Zary

Anna Wendzikowska po raz kolejny zachwyciła fanów swoją stylizacją i pokazała im, że doskonale wie, co w modzie piszczy. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, w którym zaprezentowała swoją jesienną stylizację. Fani byli zachwyceni! Nic dziwnego.

Anna Wendzikowska postawiła na klasyczną, szarą koszulę oraz długi, biały płaszcz. Największą uwagę zwracają jednak jej spodnie. To supermodne spodnie z Zary. Czemu są takim hitem? Ponieważ mają szerokie nogawki, a to jeden z najbardziej gorących trendów na sezon jesień-zima 2019/2020.

 

Anna Wendzikowska w spodniach z szerokimi nogawkami. To modny model z Zary

Wydawało mi się, że nie wrócę do szerokich nogawek, bo już raz przechodziłam tę modę. A jednak  #neversaynever

- napisała Anna Wendzikowska na Instagramie.

Czarne spodnie z szerokimi nogawkami mają dodatkowo wysoki stan i pochodzą z Zary. Jak wam się podoba model, który ma na sobie popularna prezenterka? Jeśli tak, możecie go kupić w sklepie stacjonarnym Zary. Skusicie się?

Więcej o: