Które znaki zodiaku znajdą w grudniu 2019 swoją miłość?

Jesteś singlem i zastanawiasz się, czy jeszcze w tym roku odnajdziesz swoją miłość? Srawdziliśmy, które znaki zodiaku mają szanse znaleźć partnera jeszcze przed końcem 2019 roku.

Grudzień już się rozpoczął. Do końca roku został już tylko niecały miesiąc. Nie znalazłaś jeszcze miłości i zastanawiasz się, czy nastąpi to jeszcze w 2019 roku? Nie martw się. My ci pomożemy. Zapytaliśmy zaprzyjaźnionej wróżki i już znamy odpowiedź. Traktuj z przymrużeniem oka ;)

Nie masz jeszcze pomysłu na efektowny makijaż na sylwestra? My ci pomożemy:

Zobacz wideo

Które znaki zodiaku odnajdą w grudniu 2019 miłość?

Jeżeli chodzi o znalezienie miłości, grudzień 2019 będzie bardzo łaskawy dla tych osób (znaków zodiaku), które urodziły się w drugiej połowie roku. Są to:

  • Panna,
  • Waga,
  • Skorpion,
  • Strzelec,
  • Koziorożec,
  • Wodnik,
  • Ryby.

Panna

Panny nie są temperamentne i nigdy nie zrobią tego pierwszego kroku. Za to lubią być rozpieszczane. Nie martw się. Twój wybranek pojawi się nagle i to właśnie on zrobi ten pierwszy krok.

Waga

Osoby spod znaku Wagi poszukują w miłości przede wszystkim partnerstwa i czułości. Jeśli jesteś Wagą, przyjrzyj się uważnie swojemu bliskiemu znajomemu. Może delikatnie daje ci sygnały, że chce od ciebie czegoś więcej niż tylko przyjaźni?

Skorpion

Skorpiony są bardzo temperamentne i niełatwo dotrzymać im kroku. Są pełne pasji i nigdy nie narzekają na nudę. Nie masz partnera i jesteś spod znaku Skorpiona? Swoją miłość spotkasz podczas jednej z aktywności poza pracą. Może to będzie siłownia, zajęcia fitness? Bądź uważna.

Strzelec

Jesteś singlem i wciąż szukasz swojej drugiej połówki? Nie szukaj. Zajmij się sobą, a miłość sama się znajdzie. Gwiazdy w tym miesiącu zdecydowanie ci sprzyjają, jeżeli chodzi o sferę miłosną.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca mają tendencję do bycia pracoholikami, przez co większość dnia spędzają w pracy. Rozejrzyj się, czy któryś z twoich kolegów nie jest wart zainteresowania. Masz szansę zakochać się jeszcze przed końcem 2019 roku.

Wodnik

Również osoby spod znaku Wodnika mają szanse zakochać się jeszcze w 2019 roku. Warunek? Muszą się bardziej otworzyć i nie udawać wiecznie niedostępnych. I nie zapominajcie o uśmiechu.

Ryby

Na Ryby miłość spadnie nagle, w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu. Nie boj się, daj się ponieść emocjom i idź za głosem serca. Dzięki temu jeszcze w tym roku przeżyjesz niezapomniane chwile, a sylwestra spędzisz być z może ze swoim przyszłym mężem.

Więcej o: