Kinga Rusin w modnej sukience polskiej marki. Wiemy, ile kosztuje i gdzie można ją kupić

Kinga Rusin ponownie zachwyciła wybraną przez siebie stylizacją. Tym razem, internautki zwróciły uwagę na modną sukienkę, w której dziennikarka prowadziła program Dzień Dobry TVN. Ile kosztuje i gdzie można ją kupić? Sprawdziłyśmy!

Styl Kingi Rusin

Nie ma chyba wątpliwości, że Kinga Rusin jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Śledząc profil dziennikarki można zauważyć, że w swoich stylizacjach chętnie sięga po ubranie polskich marek. Oprócz tego, Kinga Rusin często pojawia się też w sukienkach z kolekcji popularnej sieciówki Reserved. Dziennikarka jest przeciwna jednorazowemu zakładaniu ubrań i wyrzucaniu ich do kosza, również tych wybieranych na czerwony dywan. Jakiś czas temu na uroczystość rozdania "Róż Gali", Kinga Rusin włożyła suknię, w której wystąpiła m.in. 11 lat temu, podczas finału "You Can Dance".

Zobacz wideo
Jestem absolutnie za tym, żeby dobre gatunkowo ubrania służyły nam przez wiele lat. Jestem przeciwna wszystkiemu co jednorazowe, od uczuć po torebki na ubraniach kończąc

- wyznała Kinga Rusin. 

Kinga Rusin w modnej sukience polskiej marki

Kinga Rusin, tuż po zakończeniu weekendowego wydania programu "Dzień dobry TVN", opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym całą uwagę przykuwa jej stylowa sukienka. W komentarzach pod postem dziennikarki, pojawiło się mnóstwo słów zachwytu nad długą, błękitną sukienką z gwieździstym printem, dopytując. Fanki dopytywały, skąd pochodzi ta przepiękna kreacja. Wszystkim, którzy chcą poznać odpowiedź, przychodzimy z pomocą. Sukienka, w której pokazała się Kinga Rusin pochodzi z kolekcji polskiej marki Missu Design. Na oficjalnej stronie internetowej znajdziecie ten projekt pod nazwą "Maxi suknia Chloe". Sukienka dostępna jest w siedmiu opcjach kolorystycznych i obecnie przeceniona jest z 310 zł na 279 zł. 

 
Więcej o: