Kasia Tusk w kamelowej bluzie polskiej marki. Wiemy, gdzie ją kupić

Kasia Tusk od lat jest wpływową blogerką modową i dyktuje trendy. Jej styl można opisać jako casualową elegancję, ceni sobie ona też wygodę. Tym razem, pojawiła się w kamelowej bluzie polskiej marki. Sprawdź, gdzie ją kupisz.

Kasia Tusk, w swojej stylizacji z Orłowskiego mola, kolejny raz pokazuje jak łączyć wygodę z elegancją. Tym razem pokazała się w bluzie polskiej marki, grafitowych spodniach, butach w stylu emu i beżowym płaszczu. Podoba Wam się to połączenie?

Kasia Tusk w swoim najnowszym wpisie pisze o stylizacji córki. Sprawdź:

Zobacz wideo

Kasia Tusk w bluzie polskiej marki

Z okazji rodzinnego spaceru, Kasia Tusk założyła kamelową bluzę marki HIBOU Essentials. W połączeniu z beżowym płaszczem z kolekcji marki, którą sama stworzyła, czyli MLE Collection i spodni NAKD, wyglądała fantastycznie. We wpisie na swoim blogu makelifeeasier.pl, Kasia Tusk napisała, że bluzę ma w szafie od zeszłego roku i pomimo częstego użytkowania i prania, nadal jest w świetnym stanie. HIBOU Essentials to polska marka, a bluzę, którą założyła Kasia Tusk kupimy w cenie 299 zł. 

Sprawdź też: Modne bluzy damskie rozpinane marki Sinsay!

Moda zero waste

Coraz częściej blogerki modowe i influencerki przyznają, że noszą te same modele ubrań przez kilka sezonów. Zwracają także uwagę, że warto inwestować w ponadczasowego modele, wysokiej jakości, które będą służyć nam przez lata i tym samym przyczyniać się do zmniejszenia negatywnych skutków produkcji odzieży. Szacuje się, że tylko 1% noszonych przez nas ubrań może zostać poddane recyglingowi. Warto więc dwa razy przemyśleć każdy zakup i zastanowić się, czy nie jest to tylko nasza chwilowa zachcianka.

Zobacz: Modne bluzy z kołnierzykiem!

Kasia Tusk w kamelowej bluzie polskiej markiKasia Tusk w kamelowej bluzie polskiej marki https://makelifeeasier.pl/ - Kasia Tusk

Więcej o: