Ciepłe i modne czapki na zimę. Oto trendy, które królują w tym sezonie

Czapki nie tylko chronią nas przed wiatrem i mrozem, lecz także mogą być stylowym dodatkiem do każdej stylizacji. Jaką czapkę wybrać w tym sezonie, by była praktyczna, wygodna i modna? Podpowiadamy!

Ciepłe i modne czapki na zimę

Czapki damskie już jakiś czas temu opanowały świat mody. Nakrycia głowy stały się nieodłącznym elementem każdej stylizacji, niezależnie od sezonu. Jednak to właśnie zimą królują na ulicach, chroniąc przed wiatrem, mrozem i śniegiem. Znając obowiązujące trendy, każda kobieta ma szansę wybrać fason idealnie pasujący do jej stylu, wieku czy kształtu twarzy. W światowych trendach na sezon zima 2019/2020 dominują berety, wełniane czapki z pomponami, ponadczasowe kapelusze typu fedora, a także czapki pilotki. Oto najmodniejsze nakrycia głowy, które dodadzą charakteru każdej zimowej stylizacji.

Zobacz: Wyprzedaż czarnych czapek damskich na zimę!

Zobacz wideo

Modne czapki na zimę - trendy 2019/2020

Berety

Nie ma prostszego sposobu na wprowadzenie do zimowej garderoby francuskiego szyku, niż wełniany beret. To nakrycie głowy jest charakterystyczne dla paryżanek, jednak w nadchodzącym sezonie, każda stylowa kobieta powinna mieć go w swojej szafie.

Pilotki

To idealna opcja dla tych, którzy lubią czuć komfort i ciepło w mroźne dni. Czapki pilotki inspirowane są krojem skórzanych nakryć głowy przeznaczonych dla pilotów samolotów. Charakterystyczne dla tego modelu są doszyte "klapy" opadające na uszy.

Wełniane z pomponem 

Wełniana czapka, która wygląda jak ta noszona przez Kevina w filmie "Kevin sam w domu", to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych modeli, które tym sezonie proponują nam popularne parki. Aby taka czapka służyła nam lata i naprawdę ogrzewała głowę, warto wybrać taką, która wykonana jest z dobrej jakości wełny. 

Sprawdź: Modne, damskie czapki z pomponem idealne na zimę!

 
Więcej o: