Kiedy premiera 4 sezonu serialu "Dom z papieru"? Znamy oficjalną datę!

Wszyscy wielbiciele hiszpańskiego serialu "Dom z papieru" z niecerpliwością czekali na informację o dacie premiery kolejnego sezonu. Po kilku miesiącach od premiery trzeciego sezonu, produkcja ogłosiła, kiedy poznamy dalsze losy bohaterów "La casa de papel".

"Dom z papieru" - hit platformy Netflix

Nie jest tajemnicą, że serial "Dom z papieru" to jedna z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych produkcji platformy Netflix. Hiszpański serial, emitowany początkowo w państwowej telewizji Antena 3, opowiada historię o złodziejach, którzy pod kierownictwem Profesora mającego perfekcyjnie dopracowany plan, napadają na hiszpańską mennicę. Uczestnicy ukrywają swoją tożsamość przed służbami policji oraz zakładnikami przy pomocy czerwonych kombinezonów oraz masek Salvadora Dali. Zamiast imion posługują się natomiast pseudonimami, które są nazwą wybranego miasta.

Zobacz wideo

Działania grupy Profesora sprawiają, że mieszkańcy Madrytu, gdzie dokładnie rozgrywa się akcja "La casa de papel", zamiast negować, popierają grupę złodziei. Kiedy na koniec drugiego sezonu udaje im się uciec z pieniędzmi wydrukowanymi w mennicy, wydaje się, że już nic nie stanie im na drodze. Nic bardziej mylnego! Sprawy komplikują się za sprawą dwójki bohaterów, którzy zlekceważyli zalecenia Profesora. Wydarzenia zmuszają go zatem do zorganizowania kolejnego napadu. Tym razem na Narodowy Bank Hiszpanii. Każdy fan serialu "Dom z Papieru", po obejrzeniu trzeciego sezonu, z pewnością nie może doczekać się kolejnych odcinków. Mamy jednak dobrą wiadomość! Produkcja ogłosiła właśnie oficjalną datę premiery czwartego sezonu "La casa de papel".

Oficjalna data premiery serialu "Dom z papieru"

Na oficjalnym profilu "La casa de papel" na Instagramie opublikowano wideo promujące czwarty sezon serialu. Na tę wiadomość czekali chyba wszyscy fani produkcji. Otóż premiera nowych odcinków, czwartego sezonu serialu "Dom z papieru" odbędzie się już 3 kwietnia 2020 roku na platformie Netflix!

 
Więcej o: