Wiktoria Gąsiewska we współpracy z marką Sugarfree stworzyła kolekcję sukienek

Wiktoria Gąsiewska we współpracy z marką Sugarfree stworzyła kolekcję sukienek na sezon jesień-zima 2019/2020. Kolekcja została stworzona z myślą o nadchodzących Świętach, Sylwestrze oraz karnawale. Jakie projekty modele znalazły się w kolekcji?

Kolekcja Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska

Kolaboracje marek ze znanymi osobami stają się coraz popularniejsze. Jedną z najnowszych ostatnio współprac jest Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki Sugarfree. Premiera kolekcji nie przypadkowo odbyła się przed Świętami i sylwestrem, gdyż projekty idealnie nadają się na te właśnie okazje.

Zobacz wideo
Nowe sukienki to ultramodne fasony zaprojektowane z myślą o kobietach, które nie boją się, podkreślać atutów swojej sylwetki wzorem i krojem. Dominuje róż, czerwień i zieleń, zarówno w monochromatycznych wersjach, jak i tych wzorzystych - królują kwieciste i zwierzęce printy. Dodatkowo, możemy wam już zdradzić, iż pojawi się kilka modeli sukienek - kwintesencja wyrafinowania, które zrobią na was ogromne wrażenie!

Od kiedy można kupić sukienki Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska?

Kolekcja Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej już od 6 grudnia. W kolekcji dostępnych jest 20 sukienek w cenach od 249 zł do 299 zł.

Warto wiedzieć, że w projektach zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły, aby każda kobieta, która ośmieli się je założyć, czuła się jak gwiazda! Nadchodzący sezon świąteczny, sylwestrowy i karnawałowy to idealna okazja, aby postawić na niepowtarzalne stylizacje.
 
Więcej o: