Znaki zodiaku, które mają naturalne wyczucie stylu. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Znak zodiaku może nam wiele powiedzieć o osobie pod nim urodzonej. Dzisiaj pod lupę bierzemy wyczucie stylu. Niektórzy z nas mogą poszczycić się naturalnym talentem do komponowania stylizacji. Sprawdź, czy jesteś w gronie znaków, które nie mają problemu ze stylowym doborem ubrań.

Znaki zodiaku, które mają naturalne wyczucie stylu - Byk

Byki to osoby, które kochają luksus. Lubują się więc w markach z wyższej półki i znają najnowsze trendy. Zawsze pozostają jednak krok za nimi, nie zapominając o nieśmiertelnych, modowych klasykach, które idealnie łączą w stylizacje na różne okazje. Byk zawsze wygląda dobrze, schludnie i elegancko.

Trend Challenge - oceniamy stylizacje oversizowe. Sprawdź:

Zobacz wideo

Znaki zodiaku, które mają naturalne wyczucie stylu - Panna 

Osoby spod znaku Panny są niezwykle ułożone i słyną ze swojej dbałości o szczegóły. Właśnie dlatego, ich wygląd zawsze zwraca uwagę nienagannym doborem kolorów, faktur i materiałów. Panny wiedzą w czym dobrze wyglądają, a do tego są zawsze na czasie, znają więc obowiązujące trendy i wiedzą jak je nosić.

Znaki zodiaku, które mają naturalne wyczucie stylu - Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają modę i traktują styl ubioru, jako sposób wyrażenia siebie. Lubią być ubrane modnie, jednak często dobierają do stylizacji jakiś ekstrawagancki element jak kapelusz, czy broszka, które wyróżnią ich z tłumu. Bliźnięta cechuje zmienność, dlatego jednego dnia zobaczysz je ubrane w elegancką sukienkę i obcasy, a kolejnego w modny dres i adidasy.

Znaki zodiaku, które mają naturalne wyczucie stylu - Koziorożce

Koziorożce to osoby, które cechuje perfekcjonizm. Osoby spod tego znaku zodiaku cenią sobie klasykę i nie lubią zbytniej krzykliwości. Lubują się za to w ekskluzywnych materiałach i ubraniach dobrej jakości. Zawsze wyglądają dobrze, niezależnie od okazji. Klasyczna, angielska elegancja to styl, w którym czują się najlepiej. 

Znaki zodiaku, które mają naturalne wyczucie stylu - Lew

Lew bardzo dużą uwagę przykuwa do autoprezentacji, a ważną jej częścią jest ubiór. Osoby spod tego znaku nie pozwolą sobie na nieodpowiednią do okazji czy nudna stylizację. Zawsze musza wyglądać dobrze, a w osiągnięciu celu pomaga im naturalna zdolność doboru idealnych do ubioru akcesoriów. Szczególnie uwielbiają biżuterię i podkreślają nią całą stylizację. 

Więcej o: