Polska marka biżuterii w serialu Dynastia. Jaki produkt pojawił się w kultowej produkcji?

Polskie marki odnoszą coraz większe sukcesy poza granicami naszego kraju, a nawet za oceanem! Biżuteria polskiej marki pojawiła się w kultowej Dynastii. Która marka jest noszona przez postaci serialu?

W serialu Dynastia, który obejrzeć możemy na Netflixie, pojawiła się biżuteria marki Umiar. Dodatki polskiej marki, były uzupełnieniem stylizacji dwóch najważniejszych postaci serii. Które modele wybrały?

"TY" - 2. sezon to nowe miasto i nowa tożsamość. Jest pierwszy zwiastun! Zobacz:

Zobacz wideo

Polska marka biżuterii w serialu Dynastia

To nie pierwszy raz, kiedy polska marka pojawia się w stylizacjach zagranicznych gwiazd. Niedawno pisałyśmy o Camili Cabello, która pojawiła się na okładce magazynu Time w naszyjniku marki Lilou. Tym razem to marka Umiar jest w centrum uwagi, a dokładnie dwa modele naszyjników, w których pojawiły się gwiazdy serialu Dynastia. Rena Gold to naszyjnik wykonany w całości ze srebra i pozłacany 24-karatowym złotem, który kupimy za 710 zł, oraz wisiorem Mare II Gold, również ze srebra i pozłacany, a jego koszt to 260 zł. Biżuteria była elementem stylizacji dwóch postaci - Fallon Carrington (Elizabeth Gillies) oraz Cristal Flores (Daniella Alonso). Są one głównymi przeciwniczkami w walce o fortunę. 

Polskie marki za granicą 

Coraz częściej polskie marki święcą triumfy poza granicami naszego kraju i pokazują się w nich gwiazdy. Pierwsza była marka Local Heroes, którą nosił Justin Bieber. W ślad za nim poszła między innymi Rihanna czy Cara Delevinge. W kurtce marki MISBHV została sfotografowana Bella Hadid. Wielki sukces odniosłą też Magda Butrym, a jej ubrania nosi nawet Kim Kardashian. Oby więcej takich sukcesów polskich marek na świecie!

Więcej o: