Weronika Rosati kupiła na aukcji kolczyki wielkiej gwiazdy Hollywood

Weronika Rosati weszła w posiadanie kolczyków, które należały do Elizabeth Taylor, idolki polskiej aktorki. Udało jej się kupić biżuterię na aukcji za oceanem, czym pochwaliła się na Instagramie.

Weronika Rosati jest wielką fanką aktorki Elizabeth Taylor i mówi, że jest to dla niej największa inspiracja. Imię gwiazdy Hollywood nosi przecież nawet córka Rosati. Na aukcji udało jej się kupić przepiękne kolczyki, które należały do Elizabeth Taylor, a teraz nosi je "aż jej uszy odpadną", jak napisała na swoim Instagramie. 

Weronika Rosati o konsekwencjach wywiadu dla "Wysokich Obcasów". Zobacz:

Zobacz wideo

Weronika Rosati kupiła na aukcji kolczyki Elizabeth Taylor

Rok 2019 nie był dla Weroniki Rosati łatwy. Minął bowiem w atmosferze skandalu, jaki wywołały oskarżenia aktorki, która wyznała, że była ofiarą przemocy i znęcania się ze strony swojego byłego partnera, ojca jej córki, Roberta Śmigielskiego. Niedawno usłyszał on zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad byłą aktorką, do którego się nie przyznaje, a batalia sądowa trwa. Weronika Rosati postanowiła więc chyba trochę odsapnąć i sprawić sobie prezent, w postaci rzeczy, która należała do jej największej idolki. Na aukcji Julien's kupiła kolczyki Elizabeth Taylor. Na pewno musiała za biżuterię sporo zapłacić, jednak wydana kwota nie umniejsza szczęścia polskie aktorki, która tak chwaliła się zakupem na swoim instagramowym profilu:

Ten moment kiedy wygrasz na aukcji kolczyki należące do Elizabeth Taylor i je nosisz aż ci uszy odpadną. thank you @juliens_auctions @elizabethtaylor

Obserwatorzy nie pozostawili newsa bez komentarza, a we wpisach pod postem wyrażali zachwyt nad nowym zakupem Weroniki Rosati. Nic dziwnego, bo kolczyki rzucają się mocno w oczy i robią niemałe wrażenie. Są srebrne, długie i dominuje w nich motyw serca. Ciekawe do jakich stylizacji założy je Weronika Rosati? Może pojawi się w biżuterii Elizabeth Taylor na czerwonym dywanie?

 
Więcej o: