Sylwester w górach, nad morzem czy na mazurach? Pomysły na wyjątkowe zakończenie roku

Wyjazdy na Święta oraz Sylwestra staja się coraz popularniejsze. W zależności od preferencji oraz możliwości finansowych decydujemy się na różne miejsca w Polsce lub na świecie. Przedstawiamy inspiracje na niezapomniane pożegnanie starego roku i powitanie nowego.

Gdzie spędzić Sylwestra? - to pytanie zadaje sobie każdy, kiedy wielkimi krokami zaczyna się zbliżać Nowy Rok. Jeśli szukasz inspiracji na ciekawe spędzenie tego wyjątkowego czasu, przychodzimy z pomocą. Oto ciekawe miejsca, w których Sylwester z pewnością będzie niezapomniany.

Zobacz wideo

Sylwester w klimatycznym górskim domku

Znudziły ci się oficjalne bale oraz imprezy sylwestrowe? W tym roku chcesz spędzić tę noc w gronie najbliższych przyjaciół lub we dwójkę? Doskonałym pomysłem będzie spędzenie spędzenie Sylwestra i Nowego Roku w domku w górach. Śnieg, wieczór przy kominku i grzane wino - taki klimat z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu.

Nowy Rok na plaży

Jeśli górskie klimaty do ciebie nie przemawiają, możesz postawić na Sylwestra nad morzem. Wiele hoteli, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, organizuje pakiety pobytowe właśnie na ten okres. Jeśli marzysz o przywitaniu Nowego Roku na plaży, ta propozycja jest właśnie dla ciebie.

Wycieczka ze zwiedzaniem

Sporo biur podróży oferuje także spędzenie Sylwestra i Nowego Roku w formie zwiedzania. To doskonała okazja do poznania nowych miejsc w wyjątkowych okolicznościach. Trzeba jednak liczyć się z tym, że cena takiej wycieczki jest zwykle znacznie wyższa, niż w innych miesiącach roku. Praga, Amsterdam, Lwów, Wiedeń, a może Berlin - decyzja należy do ciebie.

 
Więcej o: