Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej metalicznej kurtce. Wiemy, gdzie ją kupiła

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie zaskakuje i zachwyca swoimi stylizacjami. Ostatnio na instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swoją stylizację z metaliczną kurtką w roli głównej. To jeden z większych trendów tego sezonu!

Styl Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek-Majdan uchodzi jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Małgosia lubi eksperymentować z modą i nie ukrywa swojego zamiłowania do znanych i luksusowych marek. Gwiazdę można bardzo często zobaczyć również w ubraniach polskich projektantów czy modelach pochodzących z popularnych sieciówek. Ostatnio, Małgosia zachwyciła internautów stylizacją, w której główną rolę grała metaliczna kurtka.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej metalicznej kurtce

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia modne stylizacje i nie boi się odważnych, modnych zestawień. Swoimi stylizacjami inspiruje wiele Polek, które chętnie podpatrują od niej pewne połączenia. Ostatnio, Małgosia wraz z rodziną wybrała się na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie i po raz kolejny zachwyciła modną stylizacją. Internauci od razu zwrócili uwagę na metaliczną, puchową kurtkę w srebrnym kolorze, która jest jest jednym z większych trendów na sezon jesień zima 2019/2020. Model, który wybrała Małgorzata, został zaprojektowany przez duet MMC i kosztuje 2600 zł. 

Dla poszukiwaczek nieco tańszych wersji mamy dobrą wiadomość. Podobne modele można obecnie znaleźć w sieciówkach, a ich ceny zaczynają się już od 150-200 zł. 

 
Więcej o: