Pełnia w grudniu wypada w znaku Bliźniąt. To tak zwany "Zimny Księżyc". Jaki ma na nas wpływ?

Pełnia księżyca w grudniu wypada 12 dnia miesiąca. Jej wpływ możemy jednak odczuwać już od wczoraj, nawet do piątku. To tak zwany "Zimny Księżyc" czy też "Księżyc Długich Nocy"

Pełnia zimnego księżyca już dzisiaj. To ostatnie takie zjawisko w tym roku kalendarzowym. Będzie o tyle wyjątkowe, że srebrny księżyc będzie jaśniejszy niż zwykle, a jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, ujrzymy go większym niż zwykle.

Kryminalny pościg w nowym filmie Netflixa. Zwiastun "W cieniu księżyca":

Zobacz wideo

Pełnia księżyca w grudniu w znaku Bliźniąt

Grudniowa pełnia księżyca wypada w znaku Bliźniąt. Dzięki temu, wszelkie negatywne skutki pełni, takie jak rozdrażnienie i bezsenność, zrekompensuje nam pozytywna energia, która bije od tego znaku. Co więcej, jest ona silnie nastawiona na uczuciowość i seksualność, dlatego możemy spodziewać się, że kolejne dni będą pełne nowych znajomości i flirtów. Oprócz tego, zostaniemy napełnieni entuzjazmem, a więc to świetny czas, by zacząć nowy projekt czy wyzwanie. Kiedy znak Bliźniąt łączy się ze znakiem Strzelca, który króluje w tym miesiącu, wszystko staje się możliwe. Zaczynamy ufać swojej intuicji, a pełnia rozwiewa wszelkie wątpliwości i pozwala przystąpić do działania. Swą nazwę, grudniowa pełnia zawdzięcza spadkom temperatury i mrozom. "Zimny księżyc" to jednak dobry i wbrew pozorom pełen ciepła czas, sprzyjający bliskim relacjom, zarówno z partnerem, jak i rodzinnym, a także okres zawierania nowych znajomości. Dzięki kumulacji energii księżyca, czujemy się pewnie i silnie, dlatego wszystko sprzyja dobrym rozwiązaniom i pomyślnym wyborom. Choć pełnia to tylko jeden dzień w miesiącu, na szczęście jej działanie odczujemy kilka dni przed i po niesamowitym zjawisku. Oby więcej takich faz księżyca!

Więcej o: