Święto Kina 2019. Kiedy wypada i jaka będzie cena biletów?

Święto Kina to wydarzenie, którego przegapić nie może żaden fan kinowych seansów. Tegoroczna data tej akcji została właśnie ogłoszona. Kiedy wypada Święto Kina 2019 i w jakiej cenie dostaniemy bilety? Spieszymy z odpowiedzią!
Zobacz wideo

Święto Kina 2019. Kiedy wypada i w jakich kinach obowiązuje?

Święto Kina 2019 przypada 15 grudnia 2019, czyli już w najbliższą niedzielę. To już kolejna edycja tego wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością. W tym roku, w akcji Święto Kina, udział wezmą m.in. Helios, Cinema City, Multikino oraz mniejsze kina studyjne. Pełną listę placówek można znaleźć na stronie swietokina.com.

Święto Kina 2019 - ceny biletów

Święto Kina to gratka nie tylko dla fanów kina, lecz także osób, które na co dzień nie lubią wydawać dużych kwot na seanse. W Święto Kina 2019, czyli 15 grudnia bilety na wszystkie seanse 2D kosztować będą jedynie 12 zł, czyli 1/3 klasycznej ceny. Należy jednak pamiętać, że promocja nie obejmuje seansów 3D i nie łączy się z innymi ofertami.

Święto Kina 2019 - jakie filmy warto zobaczyć?

Jeśli do tej pory nie było czasu, by nadrobić filmowe zaległości, to Święto Kina jest ku temu doskonałą okazją. Obecnie w repertuarze znajdziemy mnóstwo interesujących i wartych obejrzenia pozycji. Można wybrać się na takie hity, jak Joker czy Boże Ciało. Można także postawić na produkcje w świątecznym klimacie, czyli Last Christmas, 1800 gram oraz Krainę Lodu 2. Warte zobaczenie są również dwa francuskie obrazy - Nadzwyczajni i Poznajmy się jeszcze raz. Pełny repertuar kin znajdziecie na ich tronach internetowych.

Więcej o: