Kasia Tusk w supermodnej cekinowej bluzce. Wiemy, gdzie można ją kupić

Kasia Tusk uważana jest za jedną z najbardziej stylowych polskich blogerek. Swoimi ponadczasowymi zestawami inspiruje wiele kobiet w całej Polsce. Ostatnio, Kasia przygotowała dla swoich obserwatorek stylizację z cekinową bluzką w roli głównej, która idealnie sprawdzi się na Święta lub Sylwestra.

styliKasia Tusk - jedna z najbardziej stylowych polskich blogerek

Kasia Tusk jest  założycielką strony Makelifeeasier.pl i jedna z najpopularniejszych blogerek modowo-lifestyle'owych w Polsce. Jest mistrzynią minimalizmu, ale ma też niezwykłe wyczucie trendów. Na swoim koncie ma dwie autorskie książki - o modzie oraz fotografii. Nie jest tajemnicą, że choć Kasia z wykształcenia jest psychologiem, to właśnie działalność w internecie sprawia jej największą radość i satysfakcję. 

Zobacz wideo

Stylizacje, które Kasia Tusk pokazuje na swoim blogu oraz Instagramie, często chętnie odwzorowywane są przez jej obserwatorki. Jedna z ostatnich propozycji, którą blogerka przedstawiła na Instagramie szczególnie przypadła internautkom do gustu - to propozycja idealna zarówno na Boże Narodzenie, jak i zabawę sylwestrową. 

Kasia Tusk w supermodnej cekinowej bluzce

Ostatnio, Kasia Tusk zaprezentowała stylizację w klimacie świąteczno-sylwestrowym, w której główną rolę grała bluzka typu wrap blouse wyszywana złotymi cekinami. Tak wyrazistą górę, blogerka zestawiła z białymi spodniami oraz ustami w kolorze krwistej czerwieni. Model bluzki, który wybrała Kasia pochodzi ze sklepu internetowego NA-KD i kosztuje niecałe 182 zł.

 
Więcej o: