Beata Kozidrak i Jessica Mercedes w nowej, świątecznej kampanii Zalando

Beata Kozidrak i Jessica Mercedes wystąpiły razem w świątecznej kampanii Zalando "Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu". Możemy oglądać ich wspólne zdjęcia i spot reklamowy.

Beata Kozidrak to ikona stylu i najsłynniejsza piosenkarka w Polsce. Jej utwory zna każdy. Wszyscy kojarzymy również jej kreacje sceniczne. Nic dziwnego, że sklep internetowy Zalando, właśnie ją zaprosił do świątecznej kampanii. Towarzyszy jej Jessica Mercedes, polska blogerka modowa.

Czy Beata Kozidrak kocha ubrania? Sprawdź:

Zobacz wideo

Beata Kozidrak i Jessica Mercedes w świątecznej kampanii Zalando

Jessiki Mercedes od jakiegoś czasu współpracuje z platformą sprzedażową. Tym razem wystąpiła w kampanii w towarzystwie legendarnej polskiej wokalistki Beaty Kozidrak. Kampanię zatytułowano „Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu”. Zalando zaprosiło także na  „Świąteczny Dancing by Zalando”, gdzie Beata Kozidrak wystąpiła wraz z zespołem Bajm. Koncert odbył się w Warszawie, w Teatrze Sabat, 16 grudnia. Tak w opisie wydarzenia napisano o wokalistce:

Dla Beaty sposobem na wyrażenie siebie jest nie tylko muzyka, ale również jej kreacje, które tworzy sama inspirując przy tym wiele kobiet. Odważna artystka nie boi się zmian i zachęca innych do bycia sobą oraz podejmowania ryzyka, gdyż jak zapewnia, pomaga to rozwinąć skrzydła i otworzyć się na nowe możliwości.

By dostać się na koncert należało wziąć udział w konkursie. Świąteczna kampania Zalando trwa na social mediach sklepu i innych kanałach aż do 24 grudnia. Zdjęcia autorstwa Bartka Wieczorka zachwycają świąteczną atmosferą i wspaniałymi kreacjami Beaty Kozidrak i Jessici Mercedes. 

 
Więcej o: