Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej bluzie ze sklepu Bershka. Kosztuje mniej niż 100 zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan nieustannie zaskakuje swoim wyczuciem stylu i perfekcyjnie łączy ubrania od projektantów z tymi sieciówkowymi. Ostatnio, podczas świątecznych zakupów przykuła uwagę modną bluzą. Jak się okazuje, jest to model z popularnej sieciówki i kosztuje mniej niż 100 zł.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan niewątpliwie należy do jednych z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda lubi eksperymentować z modą i nie boi się odważnych połączeń. Małgosia chętnie zestawia w codziennych stylizacjach ubrania luksusowych marek z tymi dostępnymi w sieciówkach. Na Instagramie, Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się swoimi stylizacjami, którymi bardzo często inspirują się obserwatorki gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej bluzie ze sklepu Bershka

Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie zrobione podczas załatwiania spraw związanych z przygotowaniami świątecznymi. - Ostatnie dni przed świętami i zawsze tyle spraw do załatwienia... prezenty, planowanie zakupów jedzeniowych, ostatnie dekoracje świąteczne. Czy tylko mi się wydaje że doba jest dużo za krótka? Ale i tak uwielbiam ten czas i cieszę się nim bardzo mocno, bo jak się później wspaniale odpoczywa - napisała pod zdjęciem.

Uwagę internautów przykuła ciekawa stylizacja Małgosi z puchową kurtką i modną bluzą w roli głównej. Okazuje się, że kurtka jest projektu duetu MMC, natomiast bluza z postaciami Disney'a to model pochodzący z obecnej kolekcji popularnej sieciówki Bershka. Ten model dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online za 99,90 zł. 

 
Więcej o: