Ruszyła świąteczna trasa kultowej ciężarówki Coca-Coli. W których miastach będzie można ją zobaczyć?

Co roku w swoją trasę wyrusza ciężarówka Coca- Coli. Znamy ją wszyscy ze spotów reklamowych marki, a w większych miastach mogliśmy podziwiać symbol świąt na żywo. W tym roku to mieszkańcy Polski zdecydowali, które miasta odwiedzi ciężarówka.

Ciężarówka Coca-Coli robią wokół siebie spore zamieszanie. Wszystko dlatego, że występowała w znanej reklamie, która emitowana była co roku w okolicy świąt. Możemy zobaczyć ją na żywo, a przyciąga nie tylko dzieci, ale wszystkich fanów świątecznej atmosfery!

Nie tylko Kevin! Ranking filmów idealnych na święta. Sprawdź:

Zobacz wideo

Ruszyła świąteczna trasa kultowej ciężarówki Coca-Coli

W tym roku sami mogliśmy zdecydować, które miasta odwiedzi ciężarówka Coca-Coli. Przy pomocy głosowania internetowego, mieszkańcy polskich miast mogli oddać głos na swoje miasto. Aż 811 polskich miast wzięło udział w głosowaniu dotyczącym trasy ciężarówki, a w pierwszym etapie oddano ponad 450 tysięcy głosów. W finałowym starciu na żywo oddano rekordową liczbę 1 700 000 głosów, a internauci zdecydowali, że świąteczny tir Coca-Coli przyjedzie do Chorzel, Sandomierza i Iławy. 

Odwiedzenie ciężarówki Coca-Coli - trasa

Coca-Cola zapewnia, że w świątecznej ciężarówce czeka na nas moc atrakcji. Organizowane będą konkursy z nagrodami i grała będzie sezonowa muzyka. Możemy też zrobić sobie z pięknie przystrojonym samochodem pamiątkowe zdjęcie. Świąteczny pojazd przyjedzie do Iławy już dzisiaj (18.12), następnie do Chorzeli - 19 grudnia, a w Sandomierzu pojawi się 21 grudnia.

Więcej o: