Kylie Jenner pokazała swoje biuro Kylie Cosmetics i Kylie Skin

Kylie Jenner pochwaliła się na Instagramie zdjęciami wnętrz swojego biura Kylie Cosmetics oraz Kylie Skin. Jeśli można wyobrazić sobie idealne kobiece miejsce pracy, to te wnętrza są spełnieniem marzeń. Automat z mini szampanami to zaledwie początek!
Zobacz wideo

Kylie Jenner najmłodszą miliarderką na świecie

Kylie Jenner swoimi markami kosmetycznymi zbudowała prawdziwe imperium. Choć początkowo jej mama Kris nie wierzyła w powodzenie projektu, to Kylie postawiła na swoim osiągając niebotyczny sukces. Najpierw na rynek wprowadziła kosmetyki kolorowe Kylie Cosmetics, w tym kultowy zestaw do ust, a w tym roku poszła o krok dalej i rozwinęła kosmetyczne imperium o działkę pielęgnacyjną tworząc produkty Kylie Skin. Kylie Jenner dzięki swoim markom została najmłodszą miliarderką na świecie. Mimo nieustającego pasma sukcesów, Kylie zdecydowała się sprzedać w 2020 roku większość udziałów marce Coty.

Kylie Jenner pokazała swoje biuro Kylie Cosmetics i Kylie Skin

Zapewne wiele osób zastanawiało się, jak wygląda główna siedziba marek Kylie Cosmetics oraz Kylie Skin i w jakich warunkach pracuje Kylie oraz jej zespół. Miliarderka postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i na swoich social mediach uchyliła rąbka tajemnicy. Na YouTube'ie pojawił się filmik, natomiast na Instagramie opublikowała najnowsze zdjęcia. Wnętrza w niczym nie przypominają klasycznego biura! Automat z szampanem oraz cukierkami, ogromna kuchnia w czarno różowej kolorystyce, neony na ścianach czy wszechobecne produkty marek Kylie - to wszystko naprawdę robi wrażenie!
Więcej zdjęć biura Kylie Jenner znajdziecie w galerii na górze strony. 

 
Więcej o: