Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Mają wybuchowe charaktery. Sprawdź, na kogo lepiej uważać

Niektóre znaki zodiaku mają bardziej wybuchowe i porywcze charaktery, przez co są też bardziej kłótliwe. Które? Tego dowiesz się z naszego tekstu. Sprawdź, czy twój znak zodiaku również należy do tych najbardziej kłótliwych.

Znaki zodiaku mają wpływ na to, jaki mamy temperament i charakter. Które znaki zodiaku charakteryzuje większa tendencja do kłótliwości? Które mają bardziej porywcze i wybuchowe charaktery? Zapytaliśmy o to zaprzyjaźnioną wróżkę. Traktujcie jednak z przymrużeniem oka ;) Przed wami cztery najbardziej kłótliwe znaki zodiaku.

Zobacz wideo

Lew - najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Lwy to te znaki zodiaku, które są bardzo mocno skupione na sobie i jednocześnie też są przewrażliwione na swoim punkcie. Nie potrafią mieć do siebie dystansu, przez co bardzo łatwo je urazić. Mają również tendencję do obrażania się. Osoby spod znaku Lwa są dość porywcze i wybuchowe. Bardzo łatwo wyprowadzić je z równowagi. Lwy szybko się denerwują i nie potrafią za bardzo panować nad swoimi emocjami.

Byk - najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Osoby spod znaku Byka również mają tendencję do braku umiejętności panowania nad emocjami. Łatwo je sprowokować i tym samym rozpocząć kłótnie. A Byki potrafią się kłócić dosłownie o wszystko, a do tego są bardzo trudnymi przeciwnikami. Są uparte i chcą zawsze stawiać na swoim oraz udowodnić swoją rację. Nie potrafią słuchać innych, za to lubią sami mówić, przez co dość ciężko się z nimi dogadać.

Waga - najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Wagi to takie znaki zodiaku, które bardzo często same wszczynają kłótnie i awantury. Mają porywczy i wybuchowy charakter, przez co naprawdę bardzo łatwo wyprowadzić je z równowagi. Mają również tendencję do krytykowania wszystkich i wszystkiego, a do tego dość często wywyższają się i traktują innych ludzi z góry. Osoby spod znaku Wagi dają się łatwo ponieść emocjom i wybuchają.

Koziorożec - najbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Koziorożce są trudne w relacjach międzyludzkich. Dlaczego? Z jednej strony są bardzo pewne siebie, a wręcz zarozumiałe i przekonane o własnej wspaniałości oraz nieomylności. Są przy tym uparte. Z drugiej zaś strony są dość porywcze, przez co niekiedy wystarczy drobiazg, aby wybuchły. A kłótnie z Koziorożcami nie należą do najłatwiejszych.

Więcej o: