Charlize Theron podzieliła się traumatycznym wspomnieniem

Aktorka Charlize Theron, zdobywczyni Oscara, opowiedziała o sytuacji, która zszokowała wszystkich. W wywiadzie dla amerykańskiej rozgłośni radiowej NPR opowiedziała o traumatycznym dzieciństwie z ojcem alkoholikiem.

Charlize Theron to jednak z największych filmowych gwiazd naszych czasów. Południowoafrykańska aktorka. W 2003 roku otrzymała Oscara, za rolę w filmie Monster, gdzie wciela się w rolę seryjnej morderczyni. W 2006 roku ponownie otrzymała nominację do nagrody Akademii Filmowej. Postanowiła podzielić się ze światem wstrząsającą historią ze swojego dzieciństwa.

Weronika Rosati na prezentacji ramówki TVN. Zobacz:

Zobacz wideo

Charlize Theron podzieliła się traumatycznym wspomnieniem

Jak powiedziała w wywiadzie aktorka, jej ojciec był alkoholikiem. Stosował przemoc wobec niej oraz jej matki. Kiedy aktorka miała 15 lat, jej ojciec upił się i groził rodzinie bronią. 15-letnia wówczas Charlize schowała się w sypialni ze swoją mamą. Wtedy ojciec oddał 3 strzały, żaden jednak szczęśliwie nie trafił kobiet. Gerda, czyli matka Charlize w obronie własnej zastrzeliła męża na oczach córki. Nie została skazana, bo był to akt samoobrony. 

Charlize Theron apeluje, by o przemocy domowej mówić głośno

Szokujące wyznanie aktorki to jej apel o to, by przemoc domowa przestała być tematem tabu.  Opowiedziała też o tym, jak wpłynęło na nią życie pod jednym dachem z ojcem alkoholikiem i o poczuciu niepewności, które z niego wynika i trwa do dziś. 

Charlize Theron ofiarą molestowania

W tym samym wywiadzie, Charlize Theron podzieliła się kolejnym druzgocącym wspomnieniem.W trakcie przesłuchania w 1994 roku, które pewien "słynny reżyser" organizował u siebie w domu, padła ofiarą molestowania. Przyjął ją w piżamie, a w trakcie castingu dotykał jej kolan. Aktorka przyznała, że nie znała w tym czasie branży filmowej zbyt dobrze, była młoda i tłumaczyła sobie, że takie zachowanie jest normalne. Dzisiaj wie, że podobne nadużycia są karalne i nigdy nie powinny mieć miejsca, dlatego mówi o nich głośno.

Więcej o: