Jessica Marcedes na otwarciu pierwszego sklepu stacjonarnego Veclaim

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Stworzyła dwie swoje marki - Veclaim z ubraniami i MOIESS z kostiumami kąpielowymi. Pierwszy sklep stacjonarny tej pierwszej influencerka otworzyła w Warszawie.

Blogerka swoją pierwszą markę ubraniową stworzyła dwa lata temu. MOIESS to sklep z kostiumami kąpielowymi. Marka ubrań Veclaim, stworzona przez Jessicę Mercedes jest również dużym sukcesem. W grudniu pojawiła się w internetowym sklepie kolekcja What The Future Holds i bardzo szybko się wyprzedała. Teraz ubrania będziemy mogli kupić też w sklepie stacjonarnym.

Załamana Jessica Mercedes pokazuje swoje zdewastowane mieszkanie

Zobacz wideo

Sklep stacjonarny marki Veclaim Jessici Mercedes

Pierwszy sklep stacjonarny marki polskiej blogerki modowej znajduje się w bardzo modnej części Warszawy, przy ulicy Mokotowskiej, obok wielu butików marek z wyższej półki. Jego wnętrze inspirowane jest latami 70. Dominuje w nim kolor pomarańczowy. Znajdziemy tam meble sprzed kilku dekad oraz piękne lustro Ultra Fragola Mirro, stworzone przez Ettore Scottassa. 

Ubrania marki Veclaim Jessici Mercedes

W ofercie marki Veclaim znajdziemy sukienki, spódnice, t-shirty czy koszule. Każdy z projektów jest niezwykle oryginalny, a jednocześnie wpisuje się w aktualne modowe trendy. Naszą uwagę szczególnie przykuły piękne sukienki, idealne na okres karnawałowy. Z zakupami warto się jednak spieszyć, bo produkty z kolekcji rozchodzą się w zawrotnym tempie. Otworzenie stacjonarnego sklepu to kolejny sukces blogerki. Niedawno mogliśmy ją oglądać w świątecznej kampanii reklamowej platformy Zalando, gdzie pojawiła się obok legendarnej wokalistki Beaty Kozidrak.

Więcej o: