Potrójne przesilenie zimowe. Jaki będzie miało na nas wpływ?

Przesilenie zimowe co roku wypada w ten sam dzień, mianowicie 21 grudnia. W tym roku będzie jednak wyjątkowo silne i jego wpływ będziemy odczuwać aż do 6 stycznia. Jakie skutki przesilenia możemy odczuwać?

Przesilenie swoje miejsce będzie miało w nocy z 21 na 22 grudnia, jednak najkrótszy dzień tego roku wypada 20. Dlatego mówi się, że to przesilenie potrwa aż 3 dni. Przez to dużo silniej odczuć możemy jego wpływ. Jakie będą tego konsekwencje?

Horoskop miłosny na cały rok dla ryb. Sprawdź:

Zobacz wideo

Potrójne przesilenie zimowe i jego wpływ

W tym roku przesilenie zimowe uderzy nas z potrójną mocą. Słońce ustawi się w zenicie w zwrotniku Koziorożca. Podobno takie ustawienie wyzwala ogromne pokłady energii, które możemy odczuć już na kilka dni przed jego kulminacją. Będzie ona silna i wprowadzająca zmiany. Przede wszystkim ma cechy takie jak każde inne przesilenie, to znaczy wprowadza chaos, czujemy się rozbici i rozdrażnieni. Zimowe jest tym mocniejsze, że próbuje zmusić nas do naładowania baterii przed Nowym Rokiem. Stąd warto wykorzystać czas osłabienia i senności, na relaks i odpoczynek. To bardzo ciężkie, trwa bowiem przedświąteczna gorączka. Nie daj się jednak zwariować i bądź dla siebie wyrozumiała. Nadchodzi rok 2020, a z powodu obecności podwójnej cyfry 2, która uważana jest za najbardziej kobiecą, rządzić będzie w nim energia żeńska. To czas miłości, troski, uczuciowości i harmonii. Będzie ona miała dobry wpływ również na mężczyzn, którzy swoją uwagę z cielesności i seksualności, skierują w stronę uczuciową. W trakcie przesilenia będziemy mieć czas, by zwrócić się odrobinę do swojego wnętrze i zespolić się ze swoją emocjonalnością. Słońce pojawi się w zwrotniku Koziorożca, co wzmocni nasze ambicje, utwierdzi w podjętych decyzjach, sprawi też, że zapragniemy uporządkować swoje życie. Warto jednak nie napinać się zbytnio, dać sobie chwilę oddechu i wsłuchać się swoje wnętrze. Wszystko to zaprocentuje w 2020 roku, wsparte przez głębię twoich kobiecych sił. Po przesileniu, dzień zaczyna stawać się powoli coraz dłuższy. Wraz z dłuższą obecnością słońca na niebie, wracają siły witalne i dobre samopoczucie

Więcej o: