Dorota Szelągowska pokazała, jak samemu zrobić piękne bombki choinkowe i świąteczne ozdoby na okna

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie prostym i szybkim trikiem na przygotowanie ozdób świątecznych. Pokazała, jak samodzielnie zrobić bombki choinkowe oraz piękne ozdoby na okna. Warto się zainspirować.

Dorota Szelągowska to znana polska prezenterka telewizyjna. Jej programy: "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" oraz "Dorota inspiruje" cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Nic dziwnego! Dorota Szelągowska pokazuje w nich, jak pięknie i w prosty sposób urządzić swoje mieszkanie. Wiele osób traktuje to jako cenną inspirację. Nie inaczej było i tym razem.

Dorota Szelągowska w programach urządza mieszkania innym ludziom. Tym razem pokazała, jak wyglądają jej wnętrza. My jesteśmy zachwycone:

Zobacz wideo

Dorota Szelągowska pokazała, jak samodzielnie zrobić ozdoby świąteczne

Dorota Szelągowska pokazała na swoim Instagramie, jak samemu, własnoręcznie zrobić proste, ale za to bardzo efektowne ozdoby świąteczne (DIY). Pierwszy pomysł dotyczył bombek choinkowych. Drugi zaś świątecznego przystrojenia okien. Jej fani byli zachwyceni, a wyraz swoim zachwytom dali w licznych, pozytywnych komentarzach na Instagramie.

Jak własnoręcznie zrobić bombki? Dorota Szelągowska radzi

Dziś mam dla was bombkowy DIY - czyli jak zrobić fajną bombkę samemu. Przygotowała ją Magda z mojego Biura Projektowego. Do jej wykonania potrzebujecie dosłownie 4 „składników”, a efekt moim zdaniem super

- napisała na Instagramie Dorota Szelągowska.

Prezenterka opisała w sześciu prostych krokach (wszystko jest dokładnie zobrazowane zdjęciami na Instagramie), jak samodzielnie zrobić piękne bombki choinkowe.

Potrzebne ci będą:

  • nożyczki,
  • sznurek,
  • ołówek,
  • kolorowy blok techniczny,
  • jedna kartka z bloku rysunkowego (posłuży jako szablon).

Pełny opis, jak własnoręcznie zrobić bombki choinkowe krok po kroku, znajdziesz na profilu instagramowym Doroty Szelągowskiej.

 

Jak ozdobić okna na święta? Zainspiruj się Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska nie poprzestała tylko na pomysłach na własnoręcznie zrobione bombki choinkowe. Zdradziła również swój sposób na świąteczną dekorację okien. Trik prezenterki jest prosty, tani i szybki. Wystarczy użyć tylko jednej rzeczy, a dokładnie markera kredowego. 

Do jej wykonania potrzebujecie jedynie markera kredowego (żeby zmyć po świętach) i wyobraźni! Talent każdy ma

- sugeruje Dorota Szelągowska.

 
Więcej o: