Chanel i Dior otworzą swoje pierwsze luksusowe butiki w Polsce. Wiemy, gdzie i kiedy

Chanel i Dior - butiki tych luksusowych marek pojawią się w Polsce. I to już w nadchodzącym 2020 roku. Gdzie? W Warszawie, w bardzo prestiżowej lokalizacji. Cieszycie się?

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów i fanek luksusowych marek: Chanel i Dior. Obie marki planują otworzyć w Polsce swoje pierwsze ekskluzywne butiki. Gdzie? Kiedy? Tego wszystkiego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Jakiś czas temu na pokazie Chanel pojawiła się popularna polska blogerka - Jessica Mercedes. Jak wypadła? Czy nadaje się na modelkę? Sprawdźcie na naszym wideo:

Zobacz wideo

Chanel i Dior otwierają swoje luksusowe butiki w Warszawie

Z nieoficjalnych informacji, które podała "Rzeczpospolita", wynika, że Chanel i Dior planują otworzyć swoje pierwsze butiki w Polsce w Warszawie. Kiedy? Już niedługo, bo w nadchodzącym 2020 roku. Sklepy mają znajdować się dokładnie w warszawskim Hotelu Europejskim, który mieści się w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Ze względu na obowiązujące klauzule poufności nie udzielamy informacji na temat statusu negocjacji z kolejnymi markami, które pojawią się w Europejski Boutiques. Ponadto mamy w zwyczaju pozostawianie tego przywileju, jakim jest ogłoszenie ekspansji marki, po stronie naszych najemców

– mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Katarzyna Lemańska, dyrektor wynajmu i marketingu H.E.S.A., właściciela hotelu.

Chanel i Dior po raz pierwszy w Polsce

To nie lada gratka dla wszystkich fanów luksusowych zakupów. Chanel to prestiżowy, francuski dom mody, który został założony przez Coco Chanel w 1909 roku w Paryżu. Zaś Dior, zwany również Christian Dior SA, to także francuski dom mody, założony przez Christiana Diora w 1946 roku we Francji.

Więcej o: