Spektakularna metamorfoza Adele. Poznajecie ją?

Adele jest znana ze swojego wspaniałego głosu i muzycznych hitów. Artystka nigdy nie ukrywała także swoich wymiarów plus size i pewnie czuła się ze swoimi krągłościami. Na opublikowanym na Twitterze zdjęciu gwiazda jest jednak nie do poznania!

Adele jest brytyjską piosenkarką i autorką tekstów. Znana jest między innymi z hitów takich jak "Rolling in the deep" czy "Set fire to the rain". Fani uwielbiają ją za jej muzyczny talent, a także dystans do siebie i swojego ciała. Artystka przeszła jednak ogromną metamorfozę.

Gwiazdy o RATOWANIU planety. Dobre zwyczaje, o których na mówią na Instagramie:

Zobacz wideo

Metamorfoza Adele

Na najnowszym zdjęciu na instagramowym profilu Adele widoczna jest zmiana w sylwetce artystki. Świetnie prezentuje się w czarnej sukni z dużym dekoltem. Zdjęcie pochodzi ze świątecznego przyjęcia. Fani głośno skomentowali zmianę i zachwycali się wyglądem Adele. Zmiana widoczna jest nawet w rysach twarzy artystki.

Specjalna dieta gwiazdy - sirtfood

Podobno Adele sukces utraty kilkunastu kilogramów zawdzięcza specjalistycznej diecie sirtfood. Jej zwolennicy zachwycają się tym, że wcale nie trzeba na niej głodować. Wystarczy jeść produkty, które są bogate w związki o nazwie sirtuiny, jak np.: koktajle z warzyw i owoców, chude mięsa czy kasze. Adele ostatnio mniej udziela się w muzycznych świecie, pojawiły się też plotki o jej rozwodzie z mężem. Wiele osób stwierdziło więc, że artystka schudła przez stres i nerwy, związane z problemami w życiu osobistym. Okazuje się jednak, ze gwiazda po prostu zaczęła poświęcać więcej uwagi temu co je i ćwiczyć, a efekty zmian nawyków podziwiać możemy na wspomnianym wcześniej zdjęciu.

Adele - kiedy nowy album?

Podobno najnowszy album Adele na rynek trafi w nadchodzącym roku. Czy artystka przez teksty i melodie opowie o rozstaniu z Siomonem Koneckim?

 
Więcej o: