Szczupła Aneta Zając zachwyca w krótkiej spódnicy. To model z Zary. Znamy cenę

Aneta Zając schudła ostatnio i teraz bardzo chętnie chwali się swoją nową, rewelacyjną sylwetką. Ostatnio założyła krótką, skórzaną spódnicę z Zary. Wyglądała obłędnie! Spódnica kosztuje mniej niż 150 zł.

Aneta Zając ostatnimi czasy bardzo schudła. Popularna aktorka, znana głównie z serialu "Pierwsza miłość", chętnie chwali się swoją nową, szczupłą sylwetką. Nie inaczej było i tym razem. Fani byli zachwyceni! My również. Nie tylko nową, rewelacyjną figurą Anety Zając, ale również jej stylizacją, a w szczególności modną, skórzaną spódnicą z Zary.

Nie tylko Aneta Zając mocno schudła. Zobacz, która gwiazda również przeszła dużą metamorfozę:

Zobacz wideo

Aneta Zając w modnej, skórzanej spódnicy z Zary

Aneta Zając opublikowała niedawno zdjęcie, na którym pozuje razem ze Św. Mikołajem. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda obłędnie. Aneta Zając postawiła na krótką, skórzaną, czarną spódnicę z Zary i to był strzał w 10! Aktorka wygląda bardzo kobieco, szczupło, ale też nie wulgarnie.

Zobacz: Wyprzedaż niebieskich spódnic damskich na wiosnę!

 

Szczupła Aneta Zając w krótkiej spódnicy z Zary

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Pod jej zdjęciem od razu posypały się komentarze zachwyconych internautów i internautek.

Wygląda pani jak 20-latka
Przepiękna metamorfoza pani Anetko
Zazdroszczę Mikołajowi!
Ależ ty ślicznie wyglądasz

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Aneta Zając chwali się szczupłą sylwetką. Ma na sobie spódnicę z Zary

Wśród licznych komentarzy pojawiły się również pytania od fanów o spódnicę, którą ma na sobie aktorka. Okazuje się, że to model z Zary. Spódnica uszyta jest z ekologicznej skóry i kosztuje 109 zł. Jak wam się podoba? Skusicie się?

Więcej o: