Ma 26 lat i nosi rozmiar 44. Właśnie została gwiazdą okładki "Playboya". "Krągłości są sexy"

Gwiazdą okładki najnowszego amerykańskiego wydania "Playboya" jest Riley Ticotin. To 26-letnia modelka plus size, która zachwyciła kobiety i mężczyzn z całego świata.

"Playboy" zaprezentował właśnie na swoich profilach w mediach społecznościowych efekty sesji zdjęciowej Playmate na styczeń 2020 roku. Pozytywnym zaskoczeniem jest wybór modelki. Playmate, czyli gwiazdą okładki noworocznego wydania popularnego magazynu, została Riley Ticotin. Jest to 26-letnia Amerykanka, która w modelingu reprezentuje nurt plus size.

Które polskie gwiazdy rozebrały się dla "Playboya"? Jak wypadły na zdjęciach? Zobaczcie w naszym wideo:

Zobacz wideo

Riley Ticotin została Playmate na styczeń 2020

Przy okazji zmysłowej i wyjątkowej sesji zdjęciowej dla "Playboya" Riley Ticotin udzieliła magazynowi wywiadu. Opowiedziała w nim m.in. o tym, że w branży modowej wciąż musi walczyć ze stereotypami wychudzonych modelek i ogromną presją noszenia jak najmniejszego rozmiaru.

Tak, wszystko się zmieniło, ale moja branża wciąż ma przed sobą długą drogę - zarówno jeśli chodzi o patrzenie na kolor skóry, jak i na ciało (...). Frustrujące jest to, że Hollywood wciąż wyznaje stereotypy przypisane do różnych ról (...). Bez względu na pochodzenie etniczne, rozmiar, wzrost lub styl, nikt nie powinien ci mówić, że nie należysz do naszej branży, ponieważ nie jesteś "odpowiedni"

- mówi Riley Ticotin w rozmowie z magazynem "Playboy".

 

Internauci zachwyceni zdjęciami Riley Ticotin w "Playboyu"

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Pod zdjęciami Riley Ticotin, które "Playboy" opublikował na swoim Instagramie, od razu posypały się zachwyty ludzi z całego świata.

Ona jest piękna.
Krągłości są sexy.

Wśród komentarzy zarówno od mężczyzn, jak i od kobiet, próżno szukać negatywnych opinii. To pokazuje, jak bardzo potrzeba nam właśnie takich okładek magazynów, które przedstawiają kobiety z ich seksownymi krągłościami.

Riley Ticotin - kim jest?

Riley Ticotin urodziła się w 1993 w Stanach Zjednoczonych. Na co dzień mieszka w Los Angeles, ale ze względu na swoją pracę podróżuje po całym świecie, w tym po Europie (Anglia, Niemcy). 26-letnia modelka i gwiazda styczniowego wydania "Playboya" ma 175 cm wzrostu, nosi rozmiar 44, a jej wymiary to:

  • biust - 99 cm,
  • talia - 76 cm,
  • biodra - 112 cm.

Jak widać, wymiary te odbiegają od "typowych" dla modelek, czyli: 90, 60, 90 cm. My jesteśmy zachwycone!

Sprawdź bieliznę wyszczuplającą na Avanti24.pl!

 
Więcej o: