3 znaki zodiaku, które w 2020 roku mogą zrezygnować z postanowień

Nowy rok to dla wielu osób okazja, by zacząć od początku, podjąć nowe wyzwania oraz stwrzyć listę słynnych już postanowień. Okazuje się jednak, że niektóre ze znaków zodiaku mogą odpuścić sobie jakiekolwiek postanowienia. Sprawdź, czy do nich należysz!
Zobacz wideo

Ze względu na charakterystyczne cechy charakteru, niektóre znaki zodiaku nie powinny lub nie wcale nie muszą robić noworocznych postanowień. Część osób zwyczajnie się do tego nie nadaje, inni natomiast osiągają swoje cele bez stawiania jakichkolwiek, oficjalnych postanowień. Które ze znaków zodiaku mogą spokojnie zrezygnować z tworzenia noworocznych postanowień?

3 znaki zodiaku, które w 2020 roku mogą zrezygnować z postanowień

Byk (21.04 - 21.05)

Zodiakalne Byki twardo stąpają po ziemi, wszystkie decyzje zawsze mają dokładnie przemyślane i niemal nigdy nie podejmują pochopnych decyzji. Nie przepadają za spontanicznością, a jednym z ich ulubionych zajęć jest planowanie. Noworoczne postanowienia dla byków są zwyczajnie zbędne, gdyż regularnie wytyczają i planują cele przez cały rok. Byki osiągają każdy wyznaczony cel, bez względu na to, czy stworzą listę postanowień noworocznych, czy też zupełnie z niej zrezygnują. 

Wodnik (20.01 - 18.02)

Osoby spod znaku Wodnika są energiczne, żywiołowe i nieprzewidywalne. Niestety cechuje je także słomiany zapał. który powoduje, że często rezygnują z pewnych spraw na rzecz innych, z pozoru "ciekawszych", zostawiając inne zupełnie rozgrzebane. W przypadku tego znaku zodiaku, tworzenie listy postanowień noworocznych jest zupełnie zbędne. Lepiej oszczędzić sobie presji postanowień. Wodniki doskonale odnajdują się w swoim chaosie i niech tak zostanie.

Ryby (19.02 - 20.03)

Zodiakalne Ryby to osoby niezwykle wrażliwe i marzycielskie. Często lubią uciekać myślami od codzienności. Osoby spod znaku Ryb, podobnie jak Wodniki, mogą zrezygnować z tworzenia listy postanowień na kolejny rok. Reprezentanci tego znaku nie należą do tych najbardziej konsekwentnych i często przekładają postanowienia z roku na rok. Zamiast frustrować się kolejnymi celami wypisanymi w styczniu na kartce, Ryby powinny kierować się przede wszystkim własną intuicją oraz sercem - tak będzie dla nich najlepiej.

Więcej o: