Sposoby na oczyszczenie wnętrz ze złej energii

Wraz z nowym rokiem, wielu z nas planuje wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze. Masz poczucie, że coś Cię blokuje i nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału? Sprawdź sposoby na oczyszczenie wnętrza ze złej energii, która może być odpowiedzialna za niepowodzenia w twoim życiu.

Zastanawiasz się czemu ciągle nie masz energii, jesteś rozproszona i nie masz na nic ochoty? Chcesz to zmienić, ale kolejne próby kończą się porażką? Może być za to odpowiedzialna negatywna energia, która kumuluje się w przestrzeni, w której przebywasz. Sprawdź, jak się jej pozbyć.

Célia Jaunat pokazała drugą kreację ślubną i obrączkę:

Zobacz wideo

Rytuał oczyszczający z białą szałwią

Biała szałwia to zioło, które pozwoli nam pozbyć się negatywnej energii z naszego domu, pokoju, czy biura. Znajduje bardzo wiele zastosowań dzięki swoim właściwościom oczyszczającym i antybakteryjnym. Dzięki nim łagodzi lęki, uspokaja i pozytywnie nastraja nasz umysł. Oprócz tego ma piękny, aromatyczny zapach, który wypełnia pomieszczenie po jej rozpaleniu. By wykonać rytuał oczyszczający z białą szałwią, zapal ją i zdmuchnij płomień, tak by delikatnie się żarzyła. Następnie obejdź pomieszczenie w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara, okadzając ściany, meble i znajdujące się tam przedmioty. Następnie otwórz okna i przewietrz pomieszczenie. Wraz z dymem, ucieknie z niego negatywna energia, a powietrze wewnątrz zostanie oczyszczone, również z bakterii.

Oczyszczające rośliny

Niestety w dzisiejszych czasach coraz trudniej ustrzec nam się przed toksycznymi zanieczyszczeniami powietrza i smogiem. Wdychanie ich źle wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu i może skutkować złym samopoczuciem. Warto więc zaopatrzyć się w rośliny, które naturalnie oczyszczą powietrze wnętrz. Dobrze sprawdzi się między innymi Skrzydłowiec, który wchłonie zanieczyszczenia lotne, takie jak benzen czy aceton. Ostrożnie, jeśli masz w domu zwierzątko, to roślina trująca dla niektórych gatunków.

Oczyszczające porządki

Jeżeli czujesz, że wokół Ciebie panuje chaos i bałagan, trudno o pozytywne nastawienie do rzeczywistości. Pomocne w nabraniu motywacji i chęci do działania, może okazać się po prostu wprowadzenie porządku wokół siebie. Kiedy przebywamy w dobrze zorganizowanej przestrzeni, stajemy się spokojniejsi i łatwiej nam się skupić, a to pierwszy krok do sukcesu. Dlatego postaraj się znaleźć chwilę na sprzątanie, a może nawet przeorganizowanie swojej przestrzeni? Mała zmiana może okazać się bardzo pomocna!

Więcej o: