Udostępniając swoje nagie zdjęcia zebrała fortunę na walkę ze skutkami pożarów w Australii

Amerykańska modelka Kaylen Ward znalazła sposób, by szybko zebrać pieniądze na pomoc ofiarom pożarów w Australii. Każdemu kto wpłaci darowiznę, zaoferowała swoje nagie zdjęcie. Szacuje się, że już zebrała 700 tysięcy dolarów!

Od kilku tygodni Australia zmaga się z falą pożarów, które rozprzestrzeniły się na całym kontynencie. Objęły ponad 10 milionów hektarów, a w pożarach zginęły miliony zwierząt, również gatunków, którym grozi wyginięcie. Od października życie straciło 25 osób. Skala zniszczeń jest ogromna, a w akcje zbierania funduszy na pomoc ofiarom włączyły się gwiazdy. Kaylen Ward wymyśliła nietypowy sposób, na zdobycie pieniędzy dla Australii.

Renata Kaczoruk wśród największych gwiazd na Emmy 2018! Modelka miała dwie kreacje. Pokazała nagrania zza kulis:

Zobacz wideo

Nagie zdjęcia za darowiznę dla Australii

Kaylen Ward to modelka, która sławę zyskała dzięki Instagramowi. Dzięki nietypowemu pomysłowi na zabranie funduszy dla ofiar pożarów, stanie się niewątpliwie jeszcze popularniejsza! Modelka wyśle swoje nagie zdjęcie każdemu, kto wpłaci minimum 10 dolarów dla organizacji walczących ze skutkami tragedii. Na swoim profilu na Twitterze, o sugestywnej nazwie THE NAKED PHILANTROPIST, czyli naga filantropistka, dodała wpis, w którym informuje, że wysyła nagie zdjęcie za każde potwierdzenie wpłaty pieniędzy dla organizacji. Każde 10 dolarów to jedna naga fotka Kaylen. Post szybko zyskał ponad 200 tysięcy reakcji oraz 81 tysięcy udostępnień. Akcja prowadzona była także na Instagramie, jednak profil modelki został zablokowany. Teraz otworzyła ona nowe konto - @kaylenvvard. Modelka w rozmowie z The Guardian przyznała, że postanowiła w ten sposób zaangażować się w pomoc ofiarom pożarów w Australii, bo sama była świadkiem pożarów, które dotknęły północną Kalifornię w 2018 roku. Choć ich skala była dużo mniejsza, niż tych w Australii, to doświadczenie pokazało jej, jak bardzo niszczącym żywiołem jest ogień i jak niszczy życie wielu ludzi.

Zaangażowanie w pomoc ofiarom pożarów w Australii

Walkę z pożarami oraz pomoc ofiarom wspiera wiele gwiazd. Wokalistka Pink przekazała lokalnym strażom pożarnym pół miliona dolarów. Selena Gomez wpłaciła 5 milionów dolarów. Wsparcie dla mieszkańców Australii przekazali też między innymi Nicole Kidman, Leonardo DiCaprio i Jennifer Aniston.

Więcej o: