Jak przy pomocy stylizacji ukryć wystający brzuszek i boczki?

Masz problem z dobraniem stylizacji? Chcesz ukryć mankamenty swojej figury w postaci boczków i wystającego brzucha? Sprawdź nasze sposoby na stylizacje, dzięki którym będziesz zawsze wyglądać szczupło!

Każda z nas boryka się z innymi kompleksami dotyczącymi sylwetki. Warto skupiać się na swoich atutach, a nie na mankamentach. Jednak dzięki odpowiedniej stylizacji możemy poprawić nasz wygląd. Dzisiaj pod lupę bierzemy stylizacje, dzięki którym, pomimo kilku fałdek na brzuchu czy boczków, poczujesz się niczym modelka na wybiegu!

To mit, że popijane wodą powodują ból brzucha. Są zdrowe i pyszne! Zobacz:

Zobacz wideo

Jak przy pomocy stylizacji ukryć wystający brzuszek i boczki? - Wysoki stan

Niezawodnym sposobem na zatuszowanie wystającego brzucha i boczków jest wysoki stan. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć spódnicę czy spodnie, idealnie się sprawdzi. Ubrania z wysokim stanem podkreślają naszą talię, jednocześnie odwracając uwagę od niedoskonałości sylwetki. Do tego jest to niezwykle modny fason i pasuje zarówno na co dzień, w postaci jeansów z wysokim stanem, jak i na elegancką okazję - ołówkowa spódnica.

Jak przy pomocy stylizacji ukryć wystający brzuszek i boczki? - Luźna marynarka czy narzutka

Nie czujesz się komfortowo w nowo kupionej bluzce czy koszuli, bo uwydatnia ona twój brzuch? Wcale nie oznacza to, że powinnaś z niej zrezygnować! Wystarczy, że dobierzesz do niej luźną marynarkę czy narzutkę, która zakryje mankamenty. Dzięki takiemu dodatkowi, stylizacja nabierze charakteru, a ty poczujesz się lekko i swobodnie.

Jak przy pomocy stylizacji ukryć wystający brzuszek i boczki? - Sukienka w kształcie litery A

To propozycja idealna dla kobiet, które lubią swoje nogi i dobrze czują się w sukienkach mini, chciałyby jednak przesłonić delikatnie brzuszek i boczki. Sukienki w kształcie litery A przypominają krojem te noszone przez kobiety w latach 20 ubiegłego wieku. Zależnie od materiału i faktury, znajdziesz modele odpowiednie do codziennych stylizacji, jak i na specjalną okazję. Luźny krój wysmukla naszą figurę i optycznie ją wydłuża. Po boczkach i wystającym brzuszku ani śladu!

Więcej o: