Anna Lewandowska została twarzą popularnej polskiej marki. Trenerka rozpoczęła współpracę z 4F

Anna Lewandowska została ambasadorką marki 4F. Informację o tym przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Jej fani byli zachwyceni!

Anna Lewandowska ogłosiła wczoraj za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych, że rozpoczęła współpracę z marką 4F. Fani byli zachwyceni, czego wyraz dali w swoich licznych pozytywnych komentarzach pod postem popularnej trenerki personalnej! To kolejne wyróżnienie dla żony Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska zachwyciła w swojej świątecznej kreacji:

Zobacz wideo

Anna Lewandowska rozpoczęła współpracę z marką 4F

4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, która znana jest na całym świecie. Oferuje produkty zarówno do treningu, jak również do codziennego noszenia. Od 2008 współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim i przygotowuje dla sportowców kolekcje na igrzyska letnie oraz na zimowe.

Również marka 4F pochwaliła się nową współpracą z Anną Lewandowską na swoich profilach w mediach społecznościowych.

#BIGNEWS! Połączyłam siły z 4F, żeby stworzyć dla was coś specjalnego! Jestem dumna, że współpracując z globalną marką z polskimi korzeniami, będę miała możliwość łączenia najlepszych technologii z wyjątkowym designem!

- czytamy we wpisie Anny Lewandowskiej.

Popularna trenerka personalna zdradziła przy okazji, jakie ma dalsze plany związane ze współpracą z 4F. Okazuje się, że Anna Lewandowska przygotuje własną kolekcję ubrań sportowych razem z 4F.

Kolejnym krokiem naszej współpracy będzie przygotowanie dla was mojej własnej kolekcji ubrań sportowych. Ale się cieszę.

- pisze Anna Lewandowska

 

Do wpisu z newsem, informującym o rozpoczęciu współpracy Anny Lewandowskiej z 4F, trenerka personalna dołączyła również zdjęcie, na którym widzimy ją właśnie w ubraniach sportowych tej znanej, polskiej marki. To efekty ich wspólnej sesji zdjęciowej.

Anna Lewandowska i 4F. Fani zachwyceni!

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Anny Lewandowskiej. Pod jej postem z newsem oraz zdjęciem od razu posypały się zachwyty zadowolonych fanów.

Duma!
Czad. I polska marka!
Ah, czekamy na twoją kolekcje! Brawo Aniu
Wow! Super. Moja ulubiona firma plus ty Aniu
Ale niespodzianka, uwielbiam 4F
Świetny wybór. Wspaniała marka

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych internautów.

A wy co myślicie o tej współpracy? 

Zobacz także: Ubrania sportowe marki Adidas na wyprzedaży!

Więcej o: