WOŚP 2020 pobił kolejny rekord! Ile uzbierano w tym roku? "To niesamowite!"

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zakończył się ogromnym sukcesem. W tym roku ponownie uzbierano rekordową kwotę deklarowaną. Jednak to jeszcze nie koniec, gdyż większość aukcji nadal trwa.
Zobacz wideo

Jaką kwotę uzbierano podczas 28. finału WOŚP 2020?

12 stycznia 2020 roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 28. i po raz kolejny zakończyła finał z rekordową sumą. Deklarowana kwota wyniosła bowiem ponad 115 milionów złotych (dokładnie 115 362 894 zł)! To aż o 20 milionów złotych więcej niż w zeszłym roku. Jednak to jeszcze nie wszystko! Cały czas trwają jeszcze licytacje, z których pieniądze zostaną zliczone po ich zakończeniu.

Zrobiliśmy to! Zakończyliśmy 28. Finał WOŚP z rekordową kwotą deklarowaną 115 362 894! To niesamowite! Dziękujemy Wam z całego serca <3 Dziękujemy każdemu - wolontariuszom, którzy dzisiaj kwestowali nie tylko w Polsce, ale i na świecie, sztabom, @pokojowy_patrol, który pomagał nam w Warszawie, ale również w innych miastach - jesteście niezastąpieni, szacun <3 To był niesamowicie emocjonujący dzień. Dziękujemy, że byliście z nami

- czytamy na Instagramie WOŚP.

 

Licytacje WOŚP 2020

Przypomnijmy, że w tym roku do wylicytowania jest naprawdę wiele ciekawych rzeczy. Na aukcjach znajdziemy m.in. kolację z Julią Wieniawą, pokaz mody Saint Laurent z Anją Rubik, spotkanie z Robertem Lewandowskim, trening z Anną Lewandowską, czy tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską. Ostateczny wynik zbiórki 28. edycji WOŚP poznamy 8 marca. 

Więcej o: