Primark w Polsce - ruszyła oficjalna, polska strona sklepu. Trwa do niego rekrutacja

Primark właśnie uruchomił swoją polską stronę internetową. To znak, że już niedługo w Polsce, a dokładnie w Warszawie zostanie otwarty ich pierwszy sklep na terenie naszego kraju.

Primark to bardzo popularny sklep w Wielkiej Brytanii (pochodzi z Irlandii), który pokochali klienci na całym świecie. Sprzedaje przede wszystkim odzież damską oraz męską, buty, a także dodatki. Niedawno informowaliśmy o tym, że Primark w końcu otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. Teraz właśnie ruszyła ich polska strona internetowa.

Primark w Polsce. Ruszyła polska strona internetowa sklepu

Primark właśnie ruszył ze swoją polską stroną internetową. 

Witaj Polsko!

- tak wita się sklep ze wszystkimi, którzy odwiedzają jego stronę internetową.

Tym samym Primark ostatecznie potwierdził pojawiające się już od jakiegoś czasu informacje, że w Polsce zostanie otwarty ich pierwszy sklep.

Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły - wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń. Już nie możemy się doczekać naszego spotkania w Polsce

- czytamy na nowo otwartej polskiej stronie Primarka.

Dodatkowo przez nowo otwartą polską stronę Primarka prowadzona jest rekrutacja do sklepu.

TOP produkty - modne jeansy damskie, które poprawiają wygląd sylwetki!

Primark w Polsce - kiedy otwarcie?

Associated British Foods, czyli właściciel marki Primark, informował już jakiś czas temu, że otwarcie pierwszego salonu w Polsce nastąpi wiosną 2020 roku. Primark ma się mieścić w warszawskiej Galerii Młociny.

Sklep rozpoczął rekrutację pracowników już we wrześniu. Co więcej, w Warszawie planowane są otwarcia kolejnych sklepów. Następną lokalizacją ma być prawdopodobnie centrum handlowe Atrium Promenada.

Zobacz - piękne i eleganckie bluzki damskie na zimę 2020!

Primark już wkrótce w Polsce - co w nim kupimy?

Primark to marka, która ma ponad 350 sklepów, z czego większość znajduje się w Wielkiej Brytanii. Sukces zawdzięcza prawdopodobnie modnym ubraniom zgodnym z trendami, do tego w atrakcyjnych cenach. Primark oprócz ubrań i obuwia, oferuje również bieliznę, odzież sportową, akcesoria, kosmetyki oraz wyposażenie domu.  

Więcej - akcesoria damskie 2020. TOP produkty!

Więcej o: