Meghan Markle planuje wrócić do aktorstwa? Właśnie podjęła współpracę z Disneyem

Kilka dni temu, Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z oficjalnej funkcji członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Czy Meghan Markle planuje teraz powrócić do zawodu? Media właśnie obiegła informacja, że podjęła współpracę z Disneyem.

Kilka dni temu, na instagramowym profilu książęcej pary pojawiło się oświadczenie, w którym Meghan Markle oraz książę Harry zdecydowali się zrezygnować obowiązków, które dotyczą wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Meghan i Harry zdecydowali się na tak rewolucyjny krok, gdyż pragną trochę więcej przestrzeni i chcą skupić się na działalności charytatywnej. Mimo że zarówno Meghan Markle, jak i książę Harry pochwalić się mogą sporym majątkiem (odpowiednio 4 mln i 38 mln funtów), nie zamierzają osiąść na laurach. 

Czy Meghan Markle planuje wrócić do aktorstwa?

W ostatnim czasie, media obiegła informacja, że Meghan Markle podjęła się współpracy z  The Walt Disney Company. Fani na całym świecie momentalnie zaczęli zastanawiać się, czy żona księcia Harry'ego planuje powrócić do aktorstwa. Nie zobaczymy jej jednak na żadnym planie filmowym. The Hollywood Reporter opublikował informacje, z której wynika, że Meghan Markle weźmie udział w projekcie mającym wspomóc organizację Elephants Without Borders. Użyczy ona swojego głosu jako lektor przy nowej produkcji Disneya - nie otrzyma jednak za to żadnej gaży, gdyż jej wynagrodzenie zostanie przekazane na rzecz tej organizacji charytatywnej.

W internecie pojawiły się spekulacje dotyczące angażu Meghan Markle w ten projekt, co podobno załatwił swojej żonie książę Harry, podczas londyńskiej premiery "Króla Lwa". Nie ma jednak co do tego niezbitych dowodów.

Zobacz wideo
Więcej o: