Sandra Kubicka wyznała, jak ciężki był dla niej poprzedni rok. Dowiedziała się, że ma guza

Sandra Kubicka to polska fotomodelka, która zdradziła, jak ciężki okazała się dla niej być rok 2019. W rozmowie dla Dzień Dobry TVN, opowiedziała o tym, jak wypłynęła na nią choroba i z jakimi problemami musiała się zmierzyć.

Sandra Kubicka to polska modelka, która na stałe mieszka w Miami. W ubiegłym roku przyznała, że zdiagnozowano u niej PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. Przypadłość spowodowała przybranie na wadze i problemy hormonalne. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznała, że niedawno dowiedziała się, iż ma guza. 

Jak Sandra Kubicka radzi sobie w „Tańcu z Gwiazdami”? Zobacz:

Zobacz wideo

Sandra Kubicka o swoich problemach 

Sandra Kubicka w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, że marzyła, by rok 2019 dobiegł końca. Po diagnozie zespołu policystycznych jajników, wprowadzony został nieodpowiedni sposób leczenia. Doprowadziło to do powstania guza, o którym modelka dowiedziała się w przeddzień wyjazdu z Polski. Wszystkie te informacje przytłoczyły Sandrę Kubicką, która popadła w depresję. Teraz modelka dochodzi do siebie i stara się wrócić do formy. Powiedziała:

Będziemy się starać to wszystko wyleczyć i mam nadzieję, że w tym roku już łzy są za mną. Zrozumiałam, że zdrowie jest najważniejsze, wszystko da się kupić, ale zdrowia nie kupimy.  Bardzo długo mi to zajęło. Musiałam być bardzo skupiona. Musiałam zrozumieć, gdzie jest problem tego wszystkiego, a więc teraz będzie tylko lepiej.

Sandra Kubicka o ślubie

Modelka opowiedziała także o przygotowaniach do ślubu. Zostało już tylko 6 miesięcy, a Sandra Kubicka planuje mieć aż 5 sukien ślubnych. Impreza będzie trzydniowa, zaproszonych jest około 100 gości, a Kubicka podkreśliła, że chce cieszyć się tym dniem w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Wesele odbędzie się w Polsce. Zapewniła, że jest szczęśliwa i nie może doczekać się wielkiego dnia. Wyznała też, że marzy o tym by zostać mamą. Trzymamy kciuki i życzymy by rok 2020 był lepszy niż poprzedni!

Więcej o: