Polka w rankingu najpiękniejszych kobiet świata! Za nią wielkie gwiazdy m. in.: Natalie Portman, Selena Gomez i Ariana Grande

Karolina Pisarek znalazła się w rankingu TC Candler wśród 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Radosną informację polska modelka przekazała na Instagramie. Fani są zachwyceni! My również jesteśmy dumni z Karoliny Pisarek.

Karolina Pisarek właśnie została wyróżniona na arenie międzynarodowej. O co chodzi? Jedna z najbardziej znanych i rozchwytywanych polskich modelek znalazła się w rankingu Najpiękniejszych Twarzy Świata 2019. Tym samym Karolina Pisarek wyprzedziła wiele zagranicznych gwiazd, znanych na całym świecie, w tym m. in. Natalie Portman, Arianę Grande, Selenę Gomez oraz Margot Robie.

Karolina Pisarek może się pochwalić obłędną figurą. Wiemy, co robi, że jest taka szczupła. Zobaczcie na wideo:

Zobacz wideo

Karolina Pisarek na liście najpiękniejszych kobiet świata

TC Candler co roku publikuje listę m. in. 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Wśród wyróżnionych kobiet za 2019 rok znalazła się Karolina Pisarek. Polska modelka uplasowała się dokładnie na 50. miejscu. To ogromne wyróżnienie dla Karoliny Pisarek i jednocześnie duma dla Polski i Polaków. 

Warto wiedzieć, że to już kolejne takie wyróżnienie dla Karoliny Pisarek. W zeszłym roku również znalazła się w rankingu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Z tymże wtedy zajęła dopiero 91. miejsce. Jak widać, teraz mocno awansowała.

Informację o tym ogromnym wyróżnieniu przekazała sama Karolina Pisarek za pośrednictwem swojego Instagrama.

Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi

- napisała na Instagramie szczęśliwa Karolina Pisarek.

 

Fani Karoliny Pisarek nie kryli się ze swoimi zachwytami. Od razu zasypali modelkę licznymi komentarzami, w których komplementowali ją.

W pełni zasłużone
Duma
Gratulacje
Najlepsze jeszcze przed tobą

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych internautów z całego świata.

Karolina Pisarek - kto to?

Karolina Pisarek to jedna z najbardziej popularnych i tym samym rozchwytywanych na całym świecie polskich modelek. Popularność zawdzięcza udziałowi w programie TVN "Top Model". Karolina Pisarek uczestniczyła w jego 5. edycji. Co więcej, wygrała ją. I to otworzyło jej drzwi do wielkiej, światowej kariery. Karolina Pisarek bierze udział w sesjach zdjęciowych na całym świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 792 tysięcy ludzi.

Cały ranking TC Candler możecie obejrzeć tutaj: 

 
Więcej o: