Znaki zodiaku, które mają tendencję to tycia. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Trzy znaki zodiaku mają większą tendencję do tycia. Sprawdź, które i przekonaj się, czy też do nich należysz.

Znaki zodiaku mogą wpływać nie tylko to, jaki mamy charakter czy temperament, ale również na to, czy jesteśmy bardziej narażeni na nadwagę, czy też jednak mamy większą tendencję do bycia szczupłym. Zaprzyjaźniona wróżka zdradziła nam trzy znaki zodiaku, które zdecydowanie powinny uważać na to, co jedzą i starać się regularnie zażywać różnych aktywności fizycznych. Sprawdź, czy również należysz do tych znaków zodiaku i powinieneś bardziej o siebie zadbać. Pamiętaj przy tym, aby traktować z przymrużeniem oka.

Czy otyłość mamy wpisaną w genach?

Zobacz wideo

Znaki zodiaku bardziej narażone na nadwagę

Które znaki zodiaku są bardziej narażone na nadwagę?

  • Byk,
  • Ryby,
  • Lew.

Byk

Byki należą do tych znaków zodiaku, które niestety są w grupie podwyższonego ryzyka i mają skłonność do przybierania na wadze. Z czego to wynika? Z dwóch czynników. Po pierwsze, Byki lubią sobie poleniuchować, raczej nie przepadają za ruchem. Po drugie, osoby spod tego znaku zodiaku mają przy tym również tendencję do podjadania, w dodatku niezdrowych rzeczy typu fast food. Dlatego też rekomendujemy Bykom, aby w nowym, 2020 roku bardziej skupiły się na zdrowej diecie i regularnej aktywności fizycznej.

Ryby

Kolejnym znakiem zodiaku, który powinien bardziej uważać na swoją dietę i tryb życia, są Ryby. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo emocjonalne i często zdarzają się im huśtawki nastrojów. W konsekwencji Ryby zajadają stres i zapychają się niezdrowym jedzeniem. Najczęściej są ta słodkie bułeczki oraz wyroby z czekolady. Dlatego też Ryby powinny przede wszystkim zadbać o to, aby nie zajadać stresu. Może lepiej wyżyć się na jakiś grupowych zajęciach fitness?

Lew

Ostatnim znakiem zodiaku, który ma tendencję do tycia, są Lwy. Takie osoby uwielbiają jeść i nade wszystko cenią sobie wygodne życie, bez nadmiernego wysiłku. Najczęściej żywią się na mieście. Dochodzą do tego puste kalorie, czyli alkohol. Duże ilości alkoholu. Dlatego też w nowym roku Lwy z większą szczególnością powinny zwrócić uwagę na swoją dietę. Do tego bardziej zadbać o wątrobę i ograniczyć spożywaniu alkoholu, co nie sprzyja szczupłej sylwetce. Warto również spróbować regularnej aktywności fizycznej, z tymże Lwy powinny wybrać taką, która sprawi im przyjemność. Dzięki temu tak łatwo nie zrezygnują z treningów.

Więcej o: