Jennifer Lopez w nowej fryzurze podczas kampanii Guess. Aż trudno uwierzyć w wiek gwiazdy

Jennifer Lopez została twłaśnie twarzą wiosennej kampanii marki Guess. Na potrzeby sesji zdjęciowej, piosenkarka zmieniła nieco fryzurę. Wow, w takim wydaniu prezentuje się naprawdę zjawiskowo!
Zobacz wideo

Jennifer Lopez od wielu lat zachwyca nie tylko swoim talentem, lecz także swoim wyglądem oraz kondycją, której pozazdrościć jej może wiele (nawet młodszych) kobiet. Aż trudno w to uwierzyć, ale gwiazda skończy w tym roku 51 lat! To prawdziwa inspiracja, która z każdym kolejnym projektem udowadnia, że wiek to tylko liczba. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej J.Lo po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią metamorfozy.

Jennifer Lopez w nowej fryzurze podczas w kampanii Guess

Na oficjalnym profilu marki Guess pojawiła się zapowiedź nowej kampanii na wiosnę 2020 z Jennifer Lopez w roli głównej. To już druga kampania tej marki z udziałem piosenkarki tej marki, która została wyreżyserowana przez Paula Marciano i sfotografowana przez Tatianę Gerusową w Santa Monica w Kalifornii. Na zdjęciach zapowiadających kampanię Guess widzimy J.Lo w nowej fryzurze. W krótszych, kręconych blond włosach gwiazda wygląda niezwykle zmysłowo.

Klimat tym razem to mieszanka włoskiej gwiazdy filmowej z lat 60., połączonej z Madonną z lat 80., połączonej z Sofią Loren

- mówi Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez przyznaje, że za każdym razem, gdy współpracuję przy kampaniach reklamowych, myśli o postaci, którą ma grać, by jak najbardziej wczuć się w rolę. Trzeba przyznać, że takie podejście owocuje efektem wow!

 
Więcej o: