Britney Spears została malarką. Jej pierwsza wystawa otworzy się już 18 stycznia

Francuska galeria sztuki Galerie Sympa ogłosiła, że 18 stycznia odbędzie się wernisaż wystawy prac malaraskich Britney Spears. Wystawa promowana jest zdjęciem obrazu królowej popu, który został wylicytownay w 2017 roku za 10 tysięcy dolarów.

W 2017 roku świat oszalał na punkcie filmiku, który Britney Spears udostępniła na swoim instagramowy profilu. Na video widać gwiazdę, która oddaje się malarskiej twórczości na pięknym tarasie. Powstał wtedy obraz z kwiatowym motywem, który sprzedał się na aukcji charytatywnej. Teraz gwiazda doczekała się pierwszej wystawy swojej twórczości!

 Britney Spears odezwała się do fanów. "Nie wierzcie we wszystko, co słyszycie":

Zobacz wideo

Pierwsza wystawa malarska Britney Spears

Galeria sztuki współczesnej w miasteczku Figeac, na południowym zachodzie Francji, ogłosiła, że 18 stycznia odbędzie się tam wernisaż prac malaraskich Britney Spears. Wystawa będzie miała tytuł „Sometimes you just gotta play!!!!!”, czyli "Czasami po prostu musisz się bawić", odnosząc się bezpośrednio do podpisu, którym Britney opatrzyła video z 2017 roku. Obraz promuje wystawę gwiazdy w galerii, więc możliwe, że zostanie specjalne w tym celu wypożyczony od jego nabywcy i wystawiony. Nie wiadomo, czy gwiazda jest zaangażowana w organizację wystawy. Pojawiły się głosy, że piosenkarka pojawi się na otwarciu, jednak doniesienia nie zostały potwierdzone. 

Zaniepokojenie fanów zdrowiem psychicznym Britney Spears

W 2007 roku gwiazda przeszła załamanie nerwowe. Od tamtego czasu boryka się z problemami natury psychicznej. Na początku zeszłego roku Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Pozostawała pod kuratelą swojego ojca aż do sierpnia 2019, kiedy opiekę nad piosenkarką przejął meneger do spraw zdrowia. Kariera królowej posty pozostaje zawieszona, a ona skupia się na powrocie do zdrowia. Tym bardziej zaskakuje informacja o wystawie jej prac. Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów od Galerie Sympa!

 
Więcej o: