18-letnia modelka przestała regulować brwi. Teraz twierdzi, że cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mężczyzn

Sarah Marie Clark z Danii postawiła na naturalny wygląd i całkowicie przestała regulować brwi. Pomysł ten nie przypadł do gustu jej najbliższym. W efekcie modelka "wyhodowała" monobrew i od tego momentu dostaje więcej propozycji zawodowych oraz... matrymonialnych.

Sarah Marie Clark ma 18 lat, jest modelką i pochodzi z Danii. W pewnym momencie stwierdziła, że przestanie regulować brwi. W efekcie "wyhodowała" tzw. monobrew. I od tego czasu kariera modelki jeszcze bardziej rozkwitła, a jej zdjęcia robią furorę w sieci. Co więcej, Sarah Marie Clark ma teraz jeszcze większe powodzenie u mężczyzn. Zaskoczeni?

Jak prawidłowo malować brwi? Podpowiadamy:

Zobacz wideo

Modelka przestała depilować brwi

Sarah Marie Clark chciała postawić na naturalny wygląd, w związku z czym całkowicie przestała regulować brwi.

Zawsze usuwałam nadmiar włosków, bo tak robiły wszystkie moje znajome. Robiłam to bez specjalnego zastanawia się nad tym. Nawet nie pomyślałam, że tak po prostu mogłabym je zostawić

tłumaczyła modelka w rozmowie z "The Sun".

 

Modelka przyznała, że jej naturalne brwi są bardzo gęste i bujne, przez co z dużą regularnością musiała je depilować. W ten sposób chciała dopasować się do obowiązujących kanonów mody i presji otoczenia, bowiem wszystkie jej koleżanki miały wyregulowane brwi. Co ją zainspirowało do tak poważnej zmiany?

Pewnego dnia, gdy przeglądałam zdjęcia na Instagramie, zobaczyłam makijażystkę, która narysowała monobrew. Zrobiłam to samo u siebie. I całkowicie to pokochałam. Nie byłam jednak pewna, czy mogę wyjść tak na zewnątrz 

- tłumaczyła Sarah Marie Clark.

Modelka "wyhodowała" monobrew

Pomysł modelki z zapuszczeniem brwi nie spodobał się jej najbliższym: rodzinie i znajomym.

Nie, nie rób tego. Będziesz wyglądać dziwnie

- modelka przytacza słowa kolegów, którzy skrytykowali jej pomysł wyhodowania monobrwi.

Przed zapuszczeniem brwi próbował ją również powstrzymać jej chłopak, twierdząc, że to zmieni wygląd twarzy modelki. Ostatecznie Sarah Marie Clark zrobiła tak, jak zaplanowała i teraz na pewno nie żałuje. Jej zdjęcia robią furorę w sieci, wzrosła jej liczba obserwujących na Instagramie. Co więcej, modelka twierdzi, że teraz ma jeszcze większe powodzenie u płci przeciwnej. Dzięki charakterystycznemu wyglądowi Sarah Marie Clark otrzymuje propozycje do udziału w sesjach zdjęciowych.

Monobrew przyciąga fotografów, którzy chcą mi robić sesje zdjęciowe

- podsumowuje modelka.

Więcej o: